Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tegnap voltam orvosnál 9...

Tegnap voltam orvosnál 9 hetes vagyok. A hasi UH-on nem látta a szívverést, sőt a babát se. Ma megyek egy másik orvoshoz hétfőn pedig ez az orvos is megnézi újra. Járt már így valaki, találtak később szívhangot? Van remény?

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 10:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Ilyenkor még csak hüvelyi ultrahanggal szokták nézni, csak azzal látni, hasi ultrahanggal csak 12. héttől. Igen, van remény.
2012. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem pontosan, hogy nekem hogy volt. De két héttel fiatalabb a terhességem a menstruációs számításhoz később. Két héttel később fogant. Rendszertelen ciklusaim voltak, nekem sem láttak semmit először, másodjára petezsákot, harmadjára már volt szívhang! És hüvelyivel vizsgáltak! Tehát amikor azthittem, hogy már 9 hetes vagyok, még csak 7 hetes voltam!
2012. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Úgy megvagyok ijedve. Az orvos egyből azzal jött, hogy vérrel távozni fog a baba. De nincs semmi panaszom nem fáj a hasam, az émelygés is megvan. Nem értem...

2012. jún. 22. 10:11
 4/26 anonim ***** válasza:
71%

hüvelyi ultrahanggal kellett volna néznie, ott látszódott volna akár a jóhír akár a rossz

a másik dokinál ragaszkodj a hüvelyihez

ja és tényleg van úgy, hogy 9 hetesen 7 hetes vagy, mert nem ciklus közepén fogant,

szóval reménykedj és pihenj sokat a hétvégén

2012. jún. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 barackvirág 5 ***** válasza:
55%
Szia! Nem akarlak elkeseríteni,de én ugyanígy jártam én 7 hetes terhes voltam 2010.jan.ban.A nőgyógyászom azt mondta ,hogy 5 hetesen már látszódnia kellene az embriónak,6 hetesen szívhangnak kéne lennie. nekem meg csak a petezsák látszott az is szabálytalan alakú ovális volt babszem forma helyett.Annyit mondott a doki,2lehetőségem van vagy spontán elvetélek mert ki foglya lökni a szervezetem vagy ír beutalót és megszakítják a terhességet. :( Az utóbbit választottam.Nem lett volna egészséges a babánk ha később meg is jelent volna a petezsákban,azt mondta a doki.2010 áprilisban ismét terhes lettem,az előzmények miatt veszélyeztetett terhes! 2011.jan végén egészséges kisfiunk született! Szerintem 9hetesen ha még nincs embrió,se szívhang akkor ez: MOLLA TERHESSÉG.(Nekem is ez volt)
2012. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

köhöm, nekem hasival néték 6 hetesen és láttak petezsákot, benne embriót is. Szívhangot ugyan nem, de ha mondjuk 8 hetesen mentem volna, akkor lehet, hogy láttak volna azt is. Csak azért írom, mert nem igaz az, hogy hasival nem lehet ezeket látni...

Szorítok neked, hogy ne legyen semmi baj! Te meg ne izgulj!!! Majd írd meg, hogy mi volt!

2012. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is hasival nézték a 6.héten,és petezsákot már láttak.8.héten volt hüvelyi UH-m.
2012. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem egy 9 hetes terhesség már hasi UH-gal is egyértelműen látszik, nemcsak hülvelyivel.

Ha valóban biztosan 9 hetes a terhesség, akkor ott már kell lennie szívhangnak. Azt nem is értem, hogy nem látta a babát sem. Korábban látta? Mikor volták előtte orvosnál?

Ha nincs szívhang ennyi idősen, az baj.

Én is elmennék a helyedben másik orvoshoz.

2012. jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
Miután a baba 'segítséggel' fogant, 4 hetesen már hüvelyi úton nézték, petezsák volt, 6.héten már pulzált. Van olyan, hogy pl. 7.héten látszódik, tehát később. Nem tudom, szeretném azt írni hogy van remény, de nem tudom hogy van-e, de tényleg, ahogy írták előttem, írd meg, hogy mi volt a dokinál!
2012. jún. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Egy hónappal ezelőtt voltam akkor látszott a baba, 5-6 hetesre mondta, egy másik orvos, de az most szabadságon volt. Szívhang nem volt de azt mondta hogy az még korai is lett volna. Azóta nőtt, ezért mondta ez a újabb orvos, hogy már kéne lennie szívhangnak.
2012. jún. 22. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!