Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szülés kinél ebben a helyzetben?

Szülés kinél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A 2.terhességem gondozása ugyan annál az orvosnál.Megbízom benne,kedves,mindig meghallgat,segít,válaszol.Nem is tudnék mást választani.Kicsit rizikós a terhességem,úgy érzem kell a magánorvos.Ő végig is kíséri a terhességem és ha nappal szülök ott lesz.De benne van a pakliban,hogy éjjel szülök vagy történik baj.Mondta az éjjelt nem tudja vállalni(megértem,nem akarom azt most itt részletezni),így gondoljam át járok-e hozzá.Ti mit tennétek a helyemben?Lesz aki lesz,ha éjjel szülök.Vagy az butaság-nem lehet csak éjjelre másik dokival beszélni?Nem lenne problémás a terhességem nem görcsölnék ezen,ja meg egy-két rossz tapasztalat másik dokikkal.
2016. jún. 15. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
En maradnék ennél az orvosnál és max megkerdeznem, tud e valakit ajánlani, aki ha éjjel szülok beugrana helyette. De azt is lehetne, hogy megbeszéltek egy szülés indítást, hogy biztos ő legyen ott.
2016. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan orvos, akivel meg tudja beszélni,h vállaljon el. De ha hozzá jársz és másnál szülsz, kb. ugyanolyan, mintha ügyeletesnél szülnél. Pont olyan idegen lesz..

Kérdezd meg mit tanacsol.

2016. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És ha választasz szülésznőt is, aki viszont bent lesz éjjel veled? Én csak szülésznővel szültem, nem is volt szükség az ügyeletes orvosra, ja és be sem nézett, csak mikor már kibújt a baba.
2016. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!