Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A párom csalodott bennem,...

A párom csalodott bennem, mert nem természetesen szültem. Valaki járt már igy? Hasonlo helyzetben valaki?

Figyelt kérdés

2016. febr. 17. 12:56
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
87%

A párod? Az APA? Egy FÉRFI? Csalódott? Hát ez jó.

Mondd meg neki, hogy te is nagyot csalódtál benne, mióta láttad állva pisilni... -_-

2016. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
22%
Saját döntésre, vagy orvosi indokkal szültél császárral? Mert ebben az esetben nem mindegy szerintem....
2016. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
2 császárom volt, és mindkétszer azt mondta a férjem: lényeg, hogy a baba és én jól vagyunk. Nagyon sajnálom, hogy te nem kapod meg ezt a megértést.
2016. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Csalódott? Hogyan, miért?
2016. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
67%

úristen!!! ez komoly??? csalódott benned, mert nem természetesen szültél??? csalódott benned, mert a te tested vagy lelked nem bírta ki azt a szenvedést, amiről ő SEMMIT sem tudhat?


képzelem, milyen csalódott lehetsz most benne, még én magam is csalódtam benne, pedig nem ismerem őt - szerencsére.


az én férjem még azt is mondta, hogy mivel az én testem, és nekem kell ezen keresztül mennem, minden úgy lesz, ahogyan én szeretném, bárhogyan alakul. Ő HÁLÁS nekem, hogy megszülöm és kihordtam ezt a babát, aki az övé is, nemhogy csalódott volna. úristen.


bár tudnék megoldást tanácsolni neked, de sajnos nem ismerek jó válóperes ügyvédet.:/

2016. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
84%

vigyázz az ilyen pasival!

barátnőm házassága arra ment rá, h nem tudodd szoptatni, mert "milyenanyjavagymár".


tudnék csúnyákat mondani... de nem akarok :/

2016. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Én még e terhesség elött féltem a természetes szüléstöl, de akartuk a babát, szoval azzal nem volt gond.. de bennem mindig is az volt, hogy császárral szeretném a világra hozni..
2016. febr. 17. 13:05
 8/43 A kérdező kommentje:
Mindig is az volt, hogy más nö is meg tud szülin, akkor én miért ne tudnék.. ebbeöl a szempontobl semmilyen támogatást sem kaptam töle..nem más nö vagyok, hanem az ö párja!! iszonyuan rosszul esik..
2016. febr. 17. 13:07
 9/43 anonim ***** válasza:
88%
Furi egy párod van. Mondjuk az enyém is fura néha. Állandóan cseszeget, hogy miért nem viszem más babák közé a gyereket (kihez vigyem? Nem ismerek senkit), meg hogy többet kellene kivinnem a friss levegőre (ezt is unom, most hogy beindul a jó idő megyünk majd állandóan) de közben meg nem segít semmiben, merthogy ő dolgozik és elfárad,így rám marad a háztartás, a gyerek, a programcsinálás, minden. Múltkor kiakadtam, a fejéhez vágtam hogy ő semmit nem csinál itthon, mire annyit mondott te nem dolgozol,ez a dolgod. Nagyot csalódtam benne amióta megszületett a gyerek, néha a válás gondolata is megfordult a fejemben. Nem ezt vártam, nem erről volt szó mikor beszélgettünk róla milyen lesz a gyerekkel. Anyagilag nem függök tőle, szóval ha 1x nagyon betelik a pohár akkor megmondom vagy változik ő is vagy megyünk a fenébe. Szemét nem leszek vele, hisz ém szeretem, akkor látja majd és viszi el a gyereket amikor akarja, de engem ne nézzen csicskának :/
2016. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
79%

Programcsászárod volt, mert féltél simán szülni, vagy császár lett valami miatt?

Ha tervezett volt, akkor azt ugye már az elején is tudta. A 9 hónap alatt is csesztetett ezzel vagy csak szülés után kezdte?

És csak ennyit mond, h más is meg tudja szülni a babát természetes úton?

2016. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!