Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12 . heti UH pontos dátumát...

12 . heti UH pontos dátumát hogyan számoljam ki?

Figyelt kérdés
06.02-án voltam dokinál, akkor 6 hetes és 6 napos terhességet állapított meg. Ha innen indulok és számolom a heteket, akkor július 14-én leszek 12 hetes? Az internetes terhességi kalkulátor szerint pedig 10 de valahol 11 hetes terhesség jön ki. Hogyan tudnám meg, hogy mikor kell mennem a 12.heti UH-ra? Köszönöm
2016. jún. 20. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosok nem időpontra rendelt vissza? Nekem akkor nem volt fogadott orvosom, de a doki mondta h januàr utolsó hetére kérjék időpontot a kartonozóban, akkor leszek 12 hetes. Aztàn még mehettem hetente, 3 héten keresztül nem tudtàk elvégezni a vizsgàlatot, mert nem tartott ott a fejlettségben.

+- 1 hét belefér, addigra màr védőnőhőz is be kell jelentkezned. Menj most, és ő pontosan megmondja mikor menjél a 12.hetire.

2016. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van fogadott dokim, és már a védőnőnél is voltam. Egyikőjük sem tájékoztatott pontosan, csak, hogy elkell mennem UH-ra a 12.héten
2016. jún. 20. 22:42
 3/10 anonim ***** válasza:

én felhívtam a kórházban az uh-ot időpontért, kérdezték az utolsó mensi első napját és megmondták mikor menjek.

egyébként is jobb a 13. héten menni azt mondják, akkor pontosabb az eredmény :)

de igen, ha 6+6, akkor 5+1 kell hozzáadni, akkor lesz 12.

2016. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyorsan válts fogadott dokit!!
2016. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A fogadott dokim is megcsinálhatja a 12.heti uh-t? Mert június 30-án kell vissza mennem hozzá
2016. jún. 20. 22:59
 6/10 anonim ***** válasza:

12. heti az genetikai, nem nőgyógyász csinálja, hanem szonográfus. de ha azt mondta a dokid, hogy menj el uh-ra, akkor meg is mondta, hogy azt nem ő csinálja nem?

de nyugi, a végére belejössz, tényleg kérdezz mindent amit nem tudsz akkor segítenek :)

2016. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem pont az nap kell menni, amikor 12 hetes vagy. Pár nap +- belefér.

De ha 30-án mész a dokihoz, szerintem említeni fogja, hiszen még időben vagy. Ha nem említi meg, akkor gondolkozz a váltáson.

2016. jún. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 30-án fogsz időpontot kapni. Gondolom nem adtak időpontot a 12 hetesre, mivel addig még lesz ez a 30-ai vizsgálatod és még messze is vagy a megfelelő időtől. Ha mégsem, akkor válts dokit és kérj időpontot a recepción ill. ahogy felétek szokás bejelentkezni vizsgálatokra, esetleg védőnőt is kérdezheted ez esetben.
2016. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A 30-ai vizsgálaton volt szó a 12. heti uh-ról, de sajnos nem volt szívhangja a babámnak, így missed ab lett :(
2016. nov. 24. 21:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom a történteket, remélem hamarosan összejön a várt baba és minden rendben lesz.
2016. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!