Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor hogyan számoljam,...

Most akkor hogyan számoljam, mennyit híztam? 10 kg-t vagy 0-t?

Figyelt kérdés

Az első hónapokban vészes terhességi hányásom volt és 66 kilóról 56ra fogytam. Most megint 66 vagyok. Ez azt jelenti, hogy nem híztam semmit, vagy hogy 10 kilót híztam? Hogyan számoljam?

21hkm


2016. ápr. 6. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem híztál semmit úgy számold. Hisz 66 ról indultál. Csak vissza híztál az eredeti súlyodra ami nem baj.
2016. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem híztál semmit. Én is így híztam 7 kilót, végülis 65-ről kezdtem, 72-el mentem szülni. Az más kérdés, hogy voltam én 61 is 12 hetesen.
2016. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*ja meg nincs is értelme máshogy számolni mert általában a gyorsan leadott kilók gyorsan vissza is jönnek. Így volt ez nálam is, úgy látom nálad is. Én miután gyorsan visszahíztam azt a 4-et 18 hetes koromra stagnáltam egy jó ideig, 31 hetesen voltam 67 kg és ezután jött a többi.
2016. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy számold, hogy nem híztál semmit. A rengeteg hányás miatt, akkor nem elég, hogy kaja nem maradt meg benne, de gondolom erős kiszáradás veszély is volt, tehát rengeteg vizet is leadott a tested. Eléggé szélsőségesnek tűnik, de ha huzamosabb ideig tartott ez, akkor érthető a 10 kiló. Mivel a fogyás elsősorban a víz miatt volt, ezért az pont olyan gyorsan visszajön, mint ahogy távozott.

Szóval szerintem is nullán állsz.

2016. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elvileg nem hiztal semmit. Gyakorlatilag megiscsak felszaladt tiz kilo igen rovid ido alatt.

Ha ez csak a gyorsan leadott kilokig van igy, de ezutan mar lassan novekszik a sulyod, akkor nincs gond.

Viszont nezegesd a kovetkezo 3-4 hetben es ha ez a tempo megmarad, akkor mar oda kell figyelni.

2016. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, infúziót is kaptam kiszáradás miatt. Azóta meg rengeteget is iszok, ezelőtt napi 1 litert ittam kb, néha kevesebbet, most meg 2 litert minimum.
2016. ápr. 6. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!