Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit szóltok ehhez a 12. heti...

Mit szóltok ehhez a 12. heti ultrahanghoz? Én komolyabbra számítottam, azt olvastam, hogy leméregetik különféle helyeken, de nem volt ilyesmi. Magándoki volt.

Figyelt kérdés

Végignézegette minden testrészét, de nem mért le géppel semmit, szemre megállapította, hogy kb. 1 mm a nyakredő, mondta, hogy az rendben van, a papírra ráírta, hogy az orrcsont is megvan. Majd a legvégén lemérte a magzat teljes hosszát.

Nem feltétlenül csinál minden orvos olyat, hogy géppel méri a nyaki redőt, és a különféle testrészeket? Hanyag lehet, vagy csak annyira tapasztalt már (60 év körüli), hogy ha egyértelmű a dolog és nem határeset, akkor ránézésre is látja, hogy rendben van? Nektek mi volt ezen a vizsgálaton? Érdemes lenni másik dokit keresni? Egyébként kedveljük és jókat hallottunk róla.


2016. jún. 23. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan másik dokit keresnék, nekünk mértek súlyt, bdp, fl meg mindenféle mást is.
2016. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12 hetin megmérte a nyakiredőt és megmérte az ülőmagasságát de semmi mást és azt mondta mindene megvan majd a 21 hetin mért mindent ,és a legközelebbi csak 30 héten van,addig huvelyivel nézi a méhnyakat még hasival a szívdobogás át,és enyim is magándoki,n álunk sk így működik.27 hetes kismama
2016. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

A12. heti UH-ot nem vegezheti a saját orvosod. Független orvos vagy szonográfus kell.

De ha nekem vmiért a saját dokim végezné így a vizsgálatot akkor én nem nyugtalankodnék. Én bízom a dokimban.

Sztem ne izgulj.

2016. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tudott róla egyáltalán az orvosod, hogy vele végeztetted el a genetikait? nem mondta, hogy menj be a kórházba? ő csak megnézte a babát, de a 1-2 hetit szonográfus csinálja, a körzetes kórház ha sztk alapon szeretnéd megcsináltatni
2016. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a saját orvosom csinálta, nem is hallottam ilyen marhaságot, hogy nem csinálhatja a saját orvos... 1,5 óra volt az uh, mindent lemért, megnézett, végig nézte a baba minden keringését, még az enyémet is. Magán rendelésre járok.
2016. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét Ultrahangon mindent megnézett a doki,mindent lemért mutatta is a testrédzeket,számoltuk az ujjait is kb 25 percesek voltak az Uhk,nagyon alapos volt,magánban voltam
2016. jún. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ő csinált egy UH.-t "csak úgy"? Az igazi kötelező 12. hetit meg majd a kórházban kell megcsináltatnod?
2016. jún. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!