Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nem múlt el a terhességi cukrom?

Nem múlt el a terhességi cukrom?

Figyelt kérdés

Inzulinos terhességi cukros voltam (OTG 120 perces 9.2 volt), most ebéd után 1 órával 8.5, 2 órával 6.5 volt. 50 gr szénhidrátot ettem, figyelek a minőségre. Sajnos a terheléses cukrom azelőtt is évek óta rossz volt, gyógyszert szedtem. Szoptatással viszont nem lehet szedni.


6 és fél hét telt el. Vajon mire számíthatok?


Tudom, menjek dokihoz.... csakhogy 1-2 óránként evő nem alvósommal nem tudok kivárni egy vérvételt, három órám rám menne és nincs ki vigyázzon rá.


2016. jún. 29. 14:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Akarom mondani, OGT... cukorterhelés
2016. jún. 29. 14:43
 2/4 anonim ***** válasza:

"Sajnos a terheléses cukrom azelőtt is évek óta rossz volt, gyógyszert szedtem."


tehát nem terhességi cukrod van, hanem cukorbeteg vagy. nem értem, mi akkor a kérdés? egy cukorbeteg nem fog meggyógyulni terhesség után

2016. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző vàlaszoló írta!


Nekem "csak" terhességi diabéteszem volt, szintèn inzulinos voltam, szülés utàn 6 hét-3 hónapon belül mennem kellett cukorterhelésre. Lefejtem a telet és a párom vigyàzott a babàra. (Nekem fél napon ment rà mert messze van a kórhàz ahol szültem).


Nem tudom miért vàrtad hogy elmúlik.

Gondol a gyógyszert ismét szedned kell majd

2016. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem igaz, nem vagyok cukorbeteg, csak max. IR-es, ahhoz a cukrom alacsony,hogy valódi cukros legyek. Terhesség előtt az étkezés utáni cukraim 6 alattiak voltak!

Remélem, jön majd olyan is, aki érti ezt.

2016. jún. 29. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!