Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van más is, aki több vetélés...

Van más is, aki több vetélés után újra terhes? Tanácsok?

Figyelt kérdés

Az utolsó két terhesség a 8. héten ért véget, elhalt.

Most újra babát várok, 4 hetes terhes vagyok.

Kapok Utrogestant, szedek vitaminokat és magnéziumot, nem emelek, sokat pihenek.

De túl sok időm van aggódni.



Ti hogy bírjátok?

Mit tehetek, hogy megmaradjon a terhesség?


Van két gyermekem, akkor nem volt semmi gond.



#missed ab #Utrogestan #terhesség megtartása
2016. júl. 1. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ezeket tettem azért, hogy megmaradjon (persze a kivizsgálás után, nem találomra): Fraxiparine injekciót szúrtam naponta végig, Utrogestan, Merckformin és Letrox a 12. hétig. Szedtem terhesvitamint és folsavat is, meg D-vitamint. Magnéziumot nem szedtem.


Életed során bármilyen betegség kialakulhat, így nem számít, hány gyereked van már, de nyilván a két vetélés után voltál kivizsgáláson és tudod, hogy progihiány van, ezért az Utrogestan.


Semmi mást nem kell tenned, mint amiket itt leírtál! Hajrá!:)

2016. júl. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

emennél megnézetném a trombózishajlamot én is,1 vérvétel az egész.

ha kell kapsz fraxiparint.

ezen kívül elmennék egy immunológushoz,aki felírna szteroidot,mert a túlműködő immunrendszer is okozhat habituális vetélést.

ezzek a kettővel már sokkal jobb esély van a terhesség megmaradására.

2016. júl. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja igen,ahogy az egyes mondja,nézess ths-t is!
2016. júl. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
TSH :)
2016. júl. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyedül tsh-t nézett a doki, az rendben. Ezenkívül huzogatja a vállát, hogy előfordul. De nem tudni mitől.


Rutinból írt fel Utrogestant.

2016. júl. 1. 13:42
 6/7 anonim ***** válasza:

endokrinológushoz menj és immunológushoz!

A nőgyógyászok ehhez nem értenek.

mennyi a Tsh-d egyébként?

2016. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Keress olyan klinikat, ahol foglalkoznak konkretan habitualis vetelokkel es vizsgaljanak ki ott elejetol a vegeig.

Sajnos nem biztos, hogy igy talalnak okot, de nagyobb esely van ra, mint enelkul.

En ket gyerek utan a harmadikkal veteltem el, igaz, hogy a masodik es harmadik terhesseg kozott sok ido telt el. En kompletten kivizsgaltattam magam privatban, azon kivul, hogy sok penzbe, utazasba es idobe kerult mas ertelme nem volt, mert semmit nem talaltak.

Maradt az, hogy csak veletlen volt, ismet belevagtunk, terhes lettem.

Es sajnos most vetelek ismet. Ennyit arrol, hogy a kivizsgalas a megoldas mindenre.

Ennek ellenere kizartnak trtom, hogy ketszer "veletlen" legyen, valami oka biztos van. Nincs mit tenni, ismet megyek kivizsgalasra, ujrakezdem az egeszet az elejetol a vegeig, de masik helyen.

Egyebkent nekem a progeszteron is rendben volt, a terhesseg alatt is jattam vervetelre, ennek ellenere potlast is kaptam, mert artani nem art. Es emelett is vetelek.


Nagyon drukkolok, hogy rendben legyen veled minden.

2016. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!