Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Feketés barnás vérzés kb.4....

Feketés barnás vérzés kb.4. héten (ha tenyleg terhes vagyok)?

Figyelt kérdés
Nem tudom még biztosan hogy terhes vagyok-e . Ha igen akkor 20. -án lesz 4hetes.1 hete hasmenésem van, nem marad meg semmi, hasmenés előtt erősen görcsölök, és ma este vettem észre, hogy véreztem. Először szinte feketét -vagy talán nagyon sötét barna volt-, később nagyon világos piros volt. A menzesz késik kb.2 hete. Túl nagy jelentőséget nem tulajdonítottam a késésnek, mert az elmúlt 1 hónapban vizsgákra készültem + sokat dolgoztam, így nagy volt a stressz, és már volt ilyenkor úgy hogy csúszott heteket. De akkor normálisan jött meg. Tehát ha terhes is vagyok, akkor épp valószínűleg el megy a baba? Őszintén szólva nem lenne túl kívánt terhesség.21 vagyok, még bőven ráérek… Csak remélem valaki tud valamit mondani. Tesztet mégnem volt lehetőségem venni. :/

2016. jún. 18. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:

ha már 2 hete késik akkor 6 hetes vagy. illene egy tesztet csinálni, sőt 6 hetesen orvoshoz menni. akkor is ha nem kívánt, sőt, akkor talán még fontosabb lenne, hiszen ha nem tartod meg, akkor el kéne kezdened intézni.

lehet, hogy kezdesz vetélni, de 6. hétben nagyon gyakori a vérzés, ilyenkor veszi át egy hormon a működését, sokat csak attól barnázgatnak.

ha vérzel, akkor az nem jó, mármint neked igen

2016. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Abból gondolom hogy 4 hét, mert volt egy kis baleset 4 hete
2016. jún. 18. 23:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha 4 hete volt a baleset, akkor 6 hetes terhes vagy kb. A terhesseget az utolso menstruacio elso napjatol szamitjak. Menj el orvoshoz.
2016. jún. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tesztelj , vagy menj orvoshoz !!!!! ird meg mi lett
2016. jún. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tesztet még mindig nem sikerült szereznem, de tnap este óta azért van vér rendesen. Jóval több a szokásosnál, darabos, sötét vörös. A hasam is fáj .. Nem az a tipikus görcsösen. Szóval.. Ha végre lesz teszt, akk gondolom ki kéne várni a vérzés véget?! Semmi tapasztalat/tudásom ezen a téren.
2016. jún. 20. 01:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell várnod a teszt a HCG-t mutatja ki, szóval azonnal tesztelhetsz.
2016. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Minnél előbb járj utána! A tesztnek!
2016. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mehen kivuli. Az pedig az eletre veszelyes lehet!!! Mielobb jarj utana.
2016. jún. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A teszt negatív. Semmi bajom. Ha volt, akkor már nincs. Az orvosokat meg amíg lehet kerülöm. Tudom hogy hülyeség, de eddig ha bármivel vtam orvosnál, csak több bajjal távoztam. Szóval Ennyi.
2016. jún. 29. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!