Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szolnokon a Szapáryn 4D...

Szolnokon a Szapáryn 4D ultrahang mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

A Szapáry úton a 4D ultrahangért mennyit kell fizetni?

Külön kell fizetni a képért is meg a dvdért is?

Mit kell vinni?( cd dvd kiskönyv stb...)


2016. júl. 12. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Dr.Tóth Zoltánnál 5D van és 15000 ft egy ultrahang. :)


[link]

2016. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaj,hamar elküldtem. Szóval már 5D van nála. Nem kell külön fizetni a képért,dvdért.Én a 12 hetesnél nem vittem semmit,ő felmásolta dvd-re és adott 4 képet is fotópapíron.Most a 30 hetes UH-ra már vittem pendrive-ot,azt szoktak vinni,minimum 2GB-osat. A kiskönyvet is kérik az adatok miatt,de bele nem ír semmit,kinyomtatja a leletet is. Olyan 2 hetet lehet számolni a várakozással,de lehet épp szerencsés az ember és következő hétre kap időpontot.Viszont sokan vannak nála,nekem most 4-re mondta az asszisztens,hogy menjek,de 3ra ott voltunk. :D Így is hárman voltak előttünk. A doki 3 után jött nem sokkal. 4kor már vagy 8-an voltak. :)
2016. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!