Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dombóvári nőgyógyászokról...

Dombóvári nőgyógyászokról írnátok tapasztalatokat? A kórház honlapján csak 4 nevet láttam, ennyien lennének csak?

Figyelt kérdés

Magán nőgyógyász hirdetést is láttam már, de ő/ők vállalnak szülést?

Lehetőleg minél frissebb tapasztalatokat szeretnék kérni, de régebbit is írhattok. Új vagyok a környéken, eddig csak rákszűrésen voltam a kórházban, de hamarosan aktuális lesz (remélem), hogy terhesgondozáshoz válasszak orvost.


Köszönöm, aki válaszol!


2016. júl. 17. 12:14
 1/1 anonim ***** válasza:

A honlapon 4 orvos van, de azokból csak 3 dolgozik, ezek közül mindhárman vállalnak szülést.

Lakatos doktorról jót hallottam, kicsit gyorsan beszél, nagyon leterhelt, mert sok betege van, de nagyon rendes és tapasztalt.

Bencze doktor Kaposvárról jár be, neki is sok a betege, sokat császározik.

Zelcsényi doktor nekem nem volt szimpatikus, ő nekem nem tűnt annyira barátságosnak.

Mindhárman vállalnak szülést, árban körülbelül ugyanannyiért.

A szülészeti osztály nagyon szép, felújított, olyan mint egy magánklinika. A szülőszoba már egy kicsit régebbi.


Én tavasszal szültem Bencze doktornál, ha van még kérdésed, írj privátban is akár.

2016. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!