Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdekelne az, hogy csak a...

Érdekelne az, hogy csak a nőgyógyász pecsétje számít a 4 pecsétnél, vagy az is, amit a védőnő pecsétel a kis könyvembe?

Figyelt kérdés

2013. febr. 24. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A védőnői is számit.
2013. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a védőnői nem számít!!!!
2013. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

de na aggódj meg lesz ha rendesen jársz nekem vagy 10 volt ha nem több :)

koraszülésnél 1 kell

2013. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert eddig is rendesen jártam, és eddig 3 van a dokitól, és 4 a védőnőtől. De minden hónapban voltam eddig, és most 34 hetes vagyok. Másnak is ilyen kevés van a dokitól? Mindig odaadom neki a kiskönyvemet...
2013. febr. 24. 15:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak az orvosi számít. Legközelebb figyeld hogy bepecsétel-e, és szól neki ha nem. Most úgyis gyakrabban kell járnod, ugye? Csak nagyon figyeld a kezét és a pecsétet! :-)
2013. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy a CTG-nél is a doki pecsétel. Akkor gondolom az is számítani fog? Oda meg hetente kell majd mennem...
2013. febr. 24. 16:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy számít, csak mielőtt kimész a rendelőjéből, nézz bele a kiskönyvedbe.
2013. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sziasztok mi Svajcban elunk.,12 hetesen kaptuk meg a kiskonyvet de en nem latok benne semmi pecsetet !milyen pecsetet es mikortol es hol kell neznem a kiskonyvben?elso baba ezert nem tudom bocsanat elore az ertetlenkedesemert....boldog babavarast mindenkinek:-)
2013. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk spec. nem számít hogy kinek hány pecsétje van, mert szülés után a zárójelentés mellé kiadnak egy sablon papírt, hogy a kismama megjelent minden kötelező vizsgálaton. Azt kellett elküldeni az anyaságihoz, a kiskönyv nem kellett senkinek.
2013. febr. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia 8-as, nálunk minden orvosi megjelenés alkalmával az orvos beírja az adatokat ami éppen van, vérkép adat, méhszáj érték, és amit még gondol, és lepecsételi. 4 pecsét kell az egyszeri anyasági támogatás igénybevételéhez, ez idén 60 ezer felett van nem sokkal. De ezek szerint valahol nem kérik a 4 pecsétet, mint ahogyan az előttem író írta. Koraszülés esetén 1 orvosi pecsét (megjelenés) szükséges.
2013. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!