Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hüvelyi ultrahang után fájhat...

Melody0529 kérdése:

Hüvelyi ultrahang után fájhat a hasam? Ez normális vagy aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

13 hkm vagyok, első babánkat várom.

Tegnap voltunk genetikai ulrahangon. Mivel hasival nem látták rendesen, megnéztek hüvelyivel is. (Hüvelyit eddig még nem csináltak nekem soha, ez volt az első.)

Ott nem is volt semmi gond, apróbb kellemetlenségként fogtam fel, de a látottak még azt is elnyomták :)

A vizsgálat alatt viszont többször volt, hogy a hölgy erősen megrázta, megnyomkodta a hasam, hogy a bébi arrébb menjen, sőt egyszer még az ultrahang fejét is elég erősen elkezdte kvázi csapkodni bennem. (Azon mondjuk kicsit megnyíltak a szemeim).

Tegnap aztán nem volt semmi baj, kicsit furcsa volt, ma reggelre viszont az alhasam jobb fele érzékeny, köhögésre meg kifejezetten nyilalló.

Ez normális lehet? Csak a nyomkodás miatt lehet esetleg valami izomláz szerű, vagy baj lehet?

Vérzés, folyás nincs semmi rendkívüli, csak ez az egy pontban való fájdalom.

Másnak is volt már ilyen? Remélem nincs semmi baj...

Köszönöm a válaszokat előre is!



2016. júl. 23. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj, valószínűleg a nyomkodas meg a nem túl gyengéd vizsgálat miatt lehet. De ha nem múlik vagy erősödik a fájdalom menj be a kórházba és ott megvizsgálnak. Inkább egy plusz kör mint baj legyen. De ez a fájdalom lehet a növekedéstől is. Magnéziumot szedsz?
2016. júl. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt a hasam hüvelyi uh után, de semmi bajom nem lett szerencsére. :)
2016. júl. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érzékeny a méhszájad. Nekem még az utro felhelyezése után is fáj, nem hogy egy ilyen csapkodós szitu után.


Boldog babavárást!

2016. júl. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#1 Magnéziumot szedek, de nem rendszeresen, inkább csak alkalmanként. A "növekedős fájdalmat" már egész jól el tudom különíteni, az eddig mindig máshogyan fájt, inkább olyan kis szurkálósan. Ez meg mondom, inkább nyilallás volt a köhögéskor.


#2-3 Köszönöm nektek is, remélem itt is csak ennyiről lesz szó, hogy erre nem voltam testileg felkészülve :D


Azért a hétvégén jobban figyelek majd a testi jelzésekre.

2016. júl. 23. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!