Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Az egyik fizetős rendelőben...

Az egyik fizetős rendelőben megállapították, hogy 32 hetesen a páromnak a méhlepénye II-III-as fázisban van már. Előtte, utána is elmentünk azóta 3 vizsglatra más okok miatt, de ott azt mondták, hogy I-es fázisban van még a méhlepény. Elhinnétek?

Figyelt kérdés
Látják rajtunk szerintem, hogy nem magabiztos a fellépésünk, és az a gyanúm, hogy direkt beparáztatnak a fizetős rendelőben, hogy "élményünk" legyen, hogy jobban odafigyeljünk, amit mondanak ott. Másrészt, ez a méhlepény öregedés gyakran veszélytelen dolog, úgyhogy lehet ezzel kamuzni simán.
2016. aug. 14. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Jobb a gepuk. Nekem vegig csak a Maternitys jo geppel lattak, hogy kettes a mehlepenyem. Voltunk 4d-ken mashol babamozin, harom helyen is. Ott vegig 0-snak lattak. Durvan el volt meszesedve, mikor kivettek a gyereket, tehat a Maternity latta jol.


Osszeeskuves-elmeletet akartok vagy egeszseges gyereket? Mindkettot nem lehet.

2016. aug. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az idő előtti öregedés sose veszélytelen.

De a másodfokban érett lepény normális ennyi idős terhesen. A harmad mar nem.

2016. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A méhlepény öregedés nem veszélytelen. Ismerősömet mentő vitte kórházba 35. héten és rögtön császár lett belőle mert az elöregedett méhlepény miatt nem kapott elég oxigént a baba. Nem lett gond hál isten

És nem azért irtam hogy megijesszelek de ez nem veszélytelen dolog. Kamuzni nem fog vele egy doki sem.

Az hogy melyiknek higyjetek azt nem tudom de ők mind azt mondták amit ők láttak nem kamuztak.

2016. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A méhlepény öregedésének ultrahangos megállapítása elég szubjektív, egy nagyon hosszú cikket olvastam erről. Egyrészt amúgy egyéni is, meg természetes is, nekem "hamar" kezdett öregedni mindkettő, és mindkettő a 41. hét után született tök egészségesen. Persze figyelni érdemes, de parázni nem!
2016. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Mi a francért kell 2-3 helyre is járni, aztán kekeckedni?
2016. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
úgy hozta a sors, hogy ügyeletre kellett menni, meg orvost váltottunk
2016. aug. 14. 17:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem végig nem látták, hogy hármas fokú, pedig akkor már tíz napja kórházban voltam és két naponta ultrahangoztak.
2016. aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
fiatalon (23) azért jobban kellen bírnia a méhlepénynek?
2016. aug. 14. 18:45
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kor függő,hogy milyen a méhlepény.20 évesnek lehet gond,40 évesnek meg minden rendben.
2016. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt 32. héten, semmi probléma nem volt belőle. Doki is azt mondta, hogy normális, így nem értem ezt a túl hamar elöregedés dolgot. Szépen lassan vége a terhességnek, amit a lepény is "tud". Szüléskor úgy vitték el, hogy ép, korának megfelelő állapotú...
2016. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!