Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mitől meszesedhet a köldökzsinór?

Mitől meszesedhet a köldökzsinór?

Figyelt kérdés
Az idő előrehaladtával természetes, de nekem a 33. héten volt olyan meszes, mint a végén kellett volna. A plusz kalciumtól lehetett?

2015. júl. 31. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A köldökzsinór? Nem a méhlepény?
2015. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj, elírtam. De, a méhlepény meszesedése érdekel.
2015. júl. 31. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:
?? Köldökzsinor? Erről még nem hallottam! Nem a méhlepényre gondolsz?
2015. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kötekedésből kérdeztem, csak mindig tanulok valami újat, olvasgatás közben, és erről még nem hallottam és azt hittem, hogy ezt is lehet külön nézni, mérni.

Nálunk nem volt gond egyszer sem a meszesedéssel, de barátnőmnek igen, korábban is jött a baba (hogy emiatt-e nem tudjuk meg sosem), de koraszülött nem lett. Az okát kérdezte az orvostól, hisz egészségesen élt, de az csak annyit mondott, hogy alkati kérdés, hogy miből-mennyi választódik ki oda, nem okolható érte az édesanya.

2015. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a kálcium valóban okozhat meszesedést a lepényen.
2015. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!