Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok nekem ajánlani egy...

Tudnátok nekem ajánlani egy jó, oda figyelő, lelkiismeretes szülész-nőgyógyászt Budapesten?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én őt tudom ajánlani jó szívvel :)! Hozzá járok több mint 15 éve (2 gyerkőcömet is nála szültem).

[link]

2014. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dr. Bőze Tamás, uzsokihoz tartozik, dembinszky utcában rendel magánban. Fiatalos, lelkiismeretes, de van humora, semmi pénzért nem cserélném le.
2014. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak a Bőze doktor úr egy kissé drága...Az Uzsoki amúgy jó hely, de lehet hogy én más szülészt ajánlanék onnan.
2014. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is az uzsokiban fogok szülni Dr. Erdélyi Zsoltnál. Nagyon nagyon precíz, segítőkész, profi orvos. Csak ajánlani tudom!!! :-) Örsnél van a magánrendelője.
2014. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


Dr Erdélyi Zsoltál mennyi a terhesgondozás és a szülés?

2014. márc. 25. 17:33
 6/10 anonim ***** válasza:

A terhesgondozás 15.000.-

A szülés, ha jól emlékszem 80.000.- lesz.

2014. márc. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ennél Bőze doktor olcsóbb, nála csak akkor 15 ha van ultrahang, egyébként 7 és 10 között mozog a magánrendelése, attól függően mit csinál (kenetet vesz e vagy csak egyeztettek). Szülésre meg nem is mond összeget, azt mondta amennyit gondolunk :)

Ma adott be nekem vénásan vasat, nagyon kedves volt, végig nyugtatgatott még humorizált is pedig nagyon féltem tőle, és annyira türelmes volt végig velem.

2014. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


Dr Sulyok Csabát ismeri valaki?

2014. márc. 27. 10:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Erdélyi doktornál mindig van alapos ultrahang, ami számomra megnyugtató, mindig megvizsgálja a babát,hogy minden rendben van-e és, ha ezenkívűl bármi egyéb hozzájön (pl:kenetvétel)nem kér pluszt :-)

Sajnos más dokit nem tudok ajánlani.

2014. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ

csak vecséshez közeli kórházban keresek orvost aki ott vezeti le a szülést

2014. márc. 27. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!