Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 6 hetes vagyok, nincs szívhang...

6 hetes vagyok, nincs szívhang. Ugye felesleges magam streszelni és minden rendben lesz?

Figyelt kérdés
2016. okt. 5. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Vagy lesz vagy nem, de stresszelni felesleges
2016. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

6 hetesen nekem se volt, 7 hetesen volt, 1 héttel kisebb volt a baba valószínű később fogant csak.

6 hetesen ezek az adatok voltak csak:

Petezsák: szabályos 16 mm

szikhólyag: 4 mm

2016. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj, még bőven lehet szívhang. Nekem 6+6on volt :) ma már 13 hónapos :)

Mikorra hívott vissza a doki?

2016. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Két hét múlva. Viszont nagyon sokszor görcsölök és fáj a hasam. Most elkezdtem szedni a magnéziumot. A "pötttyi" baba vagy petezsák 4,4 mm
2016. okt. 5. 13:26
 5/13 anonim ***** válasza:

6hetesen nekem sem volt még szívhang nyugi. A méretre nem emlékszem.

7+3 hetesen meg már volt:) ne aggódj. Amúgy lánykám 1 héttel kisebb volt.

Most már "nagy" 22 hónapos lesz ;)

2016. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Stresszelni teljesen felesleges. Pihenj. Amíg em vérzel, nincs gond.
2016. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szia kérdező! én múlthéten voltam dokinál uh-s mérete szerint csak 6 hetes volt a picuri, de nekem petezsákon kívül mást nem is láttak. A dokim nyugtatott, hogy nem kell aggódni és direkt 2 hét múlva hívott vissza, hogy már szívhang is legyen. Pedig én nagy nyugodtan mentem be, hogy majd szívhang is lesz, de nem! Nem kell aggódni a stressz nem jó a babának. Gondolj arra, hogy lesz szívhang és meglásd a következő uh-n lesz is :)

7 hkm

2016. okt. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szívhang nekem se volt, csak a szív pulzálását lehetett látni az ultrahangon. Egy kis pixel villogot.
2016. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A Tengerész ***** válasza:
Azt mondja itt mellettem a szakértő, hogy a legfontosabb, hogy NE STRESSZELD magad! 12 hét az amikor már biztosan kell lennie szívhangnak, addig nyugi!
2016. okt. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Meridián1 ***** válasza:
Minden rendben lesz, de az itteni "szakértő gárda" nem ér fel az orvos véleményével, ergo hallgass a dokira. :)
2016. okt. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!