Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A terhesség utolsó hónapjában...

A terhesség utolsó hónapjában milyen vizsgálatokra számíthatok?

Figyelt kérdés
Magánba járok orvoshoz, ő a fogadott orvosom is. Azt mondta, hogy most kell utoljára mennem hozzá hüvelyváladék tenyésztést végez, utána már csak a kórházba kell menni hetente NST vizsgálatra. Fogadtam szülésznőt ő fogja majd végezni az NST-t is, ma fogok vele először találkozni. Az lenne a kérdésem, hogy szülésig már csak ez a vizsgálat lesz, se méhszáj vizsgálat se semmi? 34 hkm

2016. okt. 6. 09:32
 1/2 A kérdező kommentje:
És a kórházi csomagom azt már érdemes minden vizsgálatkor betenni a kocsiba ha véletlenül bent kell maradni?
2016. okt. 6. 09:33
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem még egyszer nézett a doki méhszájat 38 hetesen. Én nem vittem a csomagomat, mert naponta-ket naponta kellett járnom nst-re (nőgyógyász fobiam van és mindig magas vérnyomásom mértek az osztályon nst utan), és rengetegszer gyalog mentem, munkából ugrottam ki (38. hétig dolgoztam). Meg 36. héten volt egy uh és vérvétel. Más vizsgálat nekem nem volt. De van ismerősöm, akinek többször volt hüvelyi vizsgálat, amnioszkópia és uh, mert volt valami gond. Másnak egyáltalán nem volt mehszaj vizsgálat a terhesség alatt. Másik ismerősömnek 30. Hét után már nem csináltak uh-t. Tehát nagxon változó.
2016. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!