Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nálatok hányadik héten ment...

Nálatok hányadik héten ment ki a védőnő először?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok de még nem jött ki egyszer sem. Szólni fog előre mikor jön? Vagy csak úgy beàllít egyeztetés nélkül?
2016. nov. 2. 11:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37. héten. Akkor vettem ki szabit. Egyébként jött volna már a 30. het körül, de dolgoztam és sajnáltam volna erre egy nap szabit. Ő csak egyszer jön terhesség alatt előre megbeszélt időpontban, ha minden rendben van.
2016. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nalam nem volt olyan h terhesseg alatt kijott volna

Mindig bent talakoztunk

Akkor mentem ha feltetlen szukseges volt

Szules utan sem jott mivel ezt beszeltuk meg h akkor hivom ha szukseget erzem

Emailon kuldtem mindig mindent el neki ...

2016. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%

12 hetesen, aztán onnantól havonta...

Hogy minek azt nem tudom, baromi kínos volt mikor semmi mondanivalónk nem volt egymásnak, de jött mert ez volt az előírás.

2016. nov. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hàt akkor ez elég vàltozó. Majd ha legközelebb megyek akkor ràkérdezek.
2016. nov. 2. 11:38
 5/23 anonim ***** válasza:

Mi a 10.héttől kezdve havonta találkozunk. Hol én megyek a rendelőbe, hol ő jön hozzánk. Egyeztetés nélkül biztos hogy nem fog beállítani!

Vérnyomást, pisit, a baba szívhangját szokta nézni, meg megbeszéljük a vizsgálatok eredményét.

2016. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt egyszer sem. Szülés után akkor, amikor hazajöttünk a kórházból. És azóta sosem.

3,5 éves most a fiam.

2016. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rà,mindegyik védőnő màs. Nàlam volt amelyik kijött, meg volt amelyik nem. Sajnos olyan is volt aki szó nélkül beàllìtott,mondjuk nem engedtem be,mert épp készülődtünk elmenni. De mondtam is neki hogy telefonàljon mielőtt jön. Ezt meg kikérte magànak,hogy akkor nem azt làtja ahogy élünk. Na ezen felhúztam magam és megmondtam,hogy ez esetben nem fog bejönni ha hìvatlanul szó nélkül úgy ide jön,de nyugodtan próbàlkozzon csak. Nem is engedtem be egyszer sem. Próbàlt ez ellen hivatalosan tenni,mondvàn ellenséges vagyok, amire a főnöke annyit mondott,hogy nem nagy kérés és jogos is, hogy csörögjön oda mielőtt jön, akàr aznap 30 perccel előbb. :-) Vannak hülye emberek.
2016. nov. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

hozzánk először 15. héten, aztán 25. végén a 34-ben. Elvileg 4x kötelező kimenniük, de nagyon változó.


" Egyeztetés nélkül biztos hogy nem fog beállítani! " erre azért ne vegyél mérget.

2016. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Figyi

Siman lebeszelheted h neked mi a megfelelo kapcsolat tartas

Vagy akar le is.mondhatod a szolgalatott ha akarod.

2016. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
9. héten volt és azóta sem....
2016. nov. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!