Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szerintetek hülyeség Kistarcsá...

Szerintetek hülyeség Kistarcsán szülni úgy, hogy én Budapesten lakom? Kocsival kb 15-20 percre a kórháztól.

Figyelt kérdés
Az van, hogy terhes vagyok, és a doki, akihez járok terhesgondozásra, Kistarcsán dolgozik. Ezért ha őt akarom felkérni a szüléshez, ott kellene szülnöm, a kórház viszont elég messze van tőlem (ráadásul én nem vezetek, csak párom). Nem tudom, hogy ez jó ötlet-e... Első baba, egyelőre teljesen problémamentes. De ha jól tudom, a terhesség végén akár az is előfordulhat, hogy naponta kell bejárni a kórházba nst-re... Na most ezt elég nehéz lenne megoldani ilyen távolságból. Viszont a doki meg tök szimpi egyébként. Nem tudok dönteni, szerintetek okosabb lenne egy közelebbi (kb 5 perc kocsival, 15 bkv-val) kórházban szülni?...

2016. nov. 3. 13:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ragadszkodsz a dokihoz, akkor en is azt mondom, hogy ez nem nagy tavolsag. Viszont meg az elejen vagy, szoval siman merlegelhetsz, kereshetsz masik orvost, aki kozelebb van, illetve auto nelkul konnyebben elerheto.

En sem vezetek, de en az orvoshoz ragaszkodtam, igy a ferjemmel megbeszeltuk, hogy terhesseg vegen visz engem a korhazba, ha gyakran kell bejarni, vagy maskepp oldjuk meg. Tolunk a korhaz 50 km-re volt kb, 40 perc jo esetben, de mivel a varoson belul sokat kellett totyogni, igy sokszor joval tobb volt. Busszal es bkv-val kb 2 ora. A vegen olyan is volt, hogy Anyoseknal voltunk par napig inkabb, mert a ferjemnek sok munkaja volt epp, nem akartam feltartani naponta, Anyosek pedig kozelebb laktak a korhazhoz, toluk csak bkv-zni kellett. Jah es mi raadasul Kistarcsatol 10 percnyire laktunk akkor, de nem mentem volna oda szulni, mert nem ismertem sem az orvosokat, sem a korhazat, nem is volt idom dokit keresni.

A baratnom ugyanakkor volt terhes, az o orvosa Kistarcsan dolgozott, 50 km-re laktak a korhaztol, de o szinten ragaszkodott az orvoshoz, igy atjart oda. Mondjuk o vezetett, egyedul oldotta meg szinte vegig, tulhordasnal pedig befektette az orvosa, igy a napi ingazast meguszta.

2016. nov. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!