Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Amikor hazajöttetek a babával...

Amikor hazajöttetek a babával a kórházból, mikor ment ki hozzátok első alkalommal a védőnő és meddig volt ott? Szólt előtte, hogy menni fog, vagy csak beállított?

Figyelt kérdés
2016. dec. 19. 16:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Pénteki nap jöttünk ki a kórházból, hívtam telefonon, hogy itthon vagyunk (ő kérte), majd közölte, hogy most nagyon sok a dolga, hívjam hétfőn. Hívogattam napokig, nem vette fel, aztan irt egy SMS-t, hogy elfelejtette mondani, hogy két hetig szabin lesz, de vigyem be a babát, majd a helyettese ránéz. Két hét múlva megint kerestem, semmi reakció, aztan megint jött az SMS, hogy majd csak két hét múlva lesz bent. Két hét múlva felhívtam már röhögve, hogy akkor ránéz a gyerkőcre vagy mi a szösz, és le volt döbbenve, hogy hogyhogy még nem is látta. Ezután ígérte, hogy jön, de sose jött. Mindig en hívom fel, hogy mennénk az esedékes státuszra. Nem a szívem csücske a csaj, de azt mondjuk nem bánom, hogy nem jár a nyakamra, mert hallok olyan sztorikat, hogy szó nelkul beallit valakihez a vedonoje.. na nekem az nagyon nem hiányozna. De azt sajnalom, hogy nem jött ki hozzánk mikor újszülött volt a pici, mert millió kérdés volt a fejemben es kicsit kétségbe voltam esve, nem akart menni a szoptatás se, állandóan bőgtem, aggódtam h mindent jol csinálok-e, jol esett volna a megerősítés de mar mindegy
2016. dec. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mi ugy beszeltuk meg, hogy meg a korhazbol telefonalok neki, ha megszuletett a baba. Igy is tettem, es ahogy kiengedtek minket masnap jott is.

Kb 1 orat volt, megnezte a picit, a szulesrol beszelgettunk, segitett a szoptatasban, oltoztetesben, pelenkazasban, koldokcsont apolasaban es atbeszeltunk sok mindent a baba apolasaval kapcsolatban.

2016. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!