Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Bajt jelent a vastag hasfal?

Bajt jelent a vastag hasfal?

Figyelt kérdés

Ez azért furcsa, mert ugyan annál a kórháznál csak nem annál a nőnél voltam uh-n akkor is ugyan olyan dagi voltam mint most és mindent láttak.

Voltam magánrendelésen egy kedves hölgynél aki mindent látott a babámról és nem mondta vastag hasfalam lenne.

A hölgy elég bunkó volt velem mikor kérdezősködtem tőle, hogy miért van meg valami baja van a babának? Kb annyit mondott majd az orvos megnézi. Mondanom sem kell a dokit hiába kérdeztem nem felelt csak hogy miért nincs vérnyomásom mérve meg friss vizeletem.

A vastag hasfal azert van mert dagi vagyok?

Ha dagi vagyok akkor ugyan ennél a kórháznál 12 hetesen miért tudtak mindent szépen megnézni?

Nem értem.

Bajt jelente , hogy visszahivtak.

Hiába kérdeztem nulla választ kaptam.

Nem is megyek többet inkább 1 beutalóval többel átmegyek a másik közkórházba.


2016. dec. 20. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha ducibb vagy a szokásosnál, előfordulhat, hogy hasfalon keresztül nem látják a babát az ultrahanggal sem. Ilyenkor hüvelyi ultrahanggal vizsgálnak meg. Valószínűleg erre hívtak vissza. Lehet, hogy a régebbi UH óta szedtél fel némi súlyt, amitől még vastagabb lett a hasfalad.
2016. dec. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem NAGYON vastag a hasfalam és volt, aki egy szó nélkül meg tudta mérni a kicsit, más meg örült, hogy beszólhatott. De mindig látták normálisan.
2016. dec. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1 kg hiztam. Nem hiszem attól olyan vastag.

Hüvelyit nem csinált, de a szájàt azt húzta.

Rosszul esett nagyon!

Mondom ugyan ezen a gépen egy másik nő látott mindent es akkor mêg csak 12 hetes voltam.

Azóta meg tényleg 1 kg hiztam nem többet. Enni se ettem előtte.

Pisilni nem tudtam elmenni.

2016. dec. 20. 13:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok dagi, normàl a testalkatom 160 magas vagyok 60 kiló! És mindíg mondták vastag a hasfalam! Ezért hasi uh helyett hüvelyivel néztek, de nem voltak bunkok mindíg mindent megnéztek! 12 héten már hasival néztek szépen mindent látott csak baba forgott el meg kezével pont takarta a nyakiredőt, de aztán megtudták mérni!
2016. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én akárhány helyen voltam sosem mondtàk vastag a hasfalam és mindig megtudták nézni a babát. A 3. terhességem és csak az elsőnél voltam soványabb, de sosem mondtak ilyen dolgot hogy vastag és 4 hét múlva menjek vissza.
2016. dec. 21. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!