Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ti kaptatok az első védőnői...

Ti kaptatok az első védőnői látogatás alkalmával kuponokat?

Figyelt kérdés

Az első terhességem alatt máshol laktam, de kaptam egy csomó kupont. Jó, többségét nem tudtam felhasználni, mert budapesti üzletekbe volt jó, de volt közöttük ami nekünk is jó volt. Meg várandós csomagot is lehetett kiváltani. Most nem kaptam ilyeneket, csak egy üres mappát. Nem azért kérdezem, mert annyira rá vagyunk szorulva, csak nem tudom, hogy a védőnő felejtette el, vagy már nem osztogatnak ilyeneket.

Ti kaptatok?


2017. febr. 3. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ma delelott megkerdezte valaki ugyanezt! Keress ra, es olvasd el a valaszokat.
2017. febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azóta megtaláltam azt a kérdést is, csak előre nem tudtam hogy ma pont ugyanezt kérdezte valaki. :)
2017. febr. 3. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak a kiskönyvet kaptam, se kupont se mappát, pedig másoknál olyan aranyosakat látok.

Falun lakom..

2017. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Budapesten lakom, és én sem kaptam semmilyen kupont a védőnőtől. (Első baba).

A BabyBoxot váltottam ki, abban voltak inkább kupokon, amiket a Rossmann-ban lehet beváltani.

Mikor megszületett a kislány utána kaptunk 10.000Ft vásárlási utalványt a DM-be.

2017. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!