Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Singh Margit szülész-...

Dr. Singh Margit szülész- nőgyógyászról írnátok véleményeket?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 10:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én írtam a korábbiakat. Módosítok: mindenkinek más a jó orvos. Angyalok pedig nincsenek. Van, aki mogorvának látszik, de lelkiismeretesen teszi a dolgát, noha nem tesz annál többet, van, aki mindent ad, majd rosszabb vége lesz, mintha unottan levezette volna a szülést.

Legjobb semelyikben sem bízni. Egyik előbb bánt meg, másik utóbb. A gyerek pedig így is, úgy is megszületik.

2017. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mégis vannak angyalok. Előző válaszom csupán egy bekattanás eredménye, a valósághoz semmi köze. A Doktornőnél jobb Orvost nem tudnék mondani. Csak néha az angyalokat nagyon megszeretjük, s ilyenkor jönnek a kis érzelmi borulások.
2017. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

Hűha, én egyszer akkor kerültem hozzá, amikor még Szegeden dolgozott.

Kb. egy hónapja vereztem, az orvosom szabin volt. Nem ügyeletre mentem, hanem ambulanciára. Flegma, lekezelő, bunkó volt. Idióta stílusban közölte velem, hogy nem fogok elvérezni, ne drámázzak (nem drámáztam, nem az én műfajom), ha vissza jön szabiról az orvosom, majd keressem meg őt.

Most csak úgy eszembe jutott a neve, meg hogy nincs már Szegeden, rakerestem és ledöbbentem, hogy a G1-ben dolgozik...

Szimpla tb-s rendelésen tapasztalatom alapján a "soha többet" kategória.

2021. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el ezt a történetet, ő nem ilyen.
2021. ápr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Márpedig elhiheted. Kb. 7 éve történt.
2021. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ezt én sem tudom elhinni, soha egyszer egy rossz szava nem volt hozzám, pedig durván hipochonder vagyok.. Túl parázok mindent is. Még is mindig türelmes kedves és nagyon figyelmes. Legjobb nőgyógyász!
2022. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor ne higgyétek el, de velem akkor is ilyen volt. Szombati munkanap volt, biztos akkor az volt a baja.
2023. márc. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!