Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bp. Szent Margit kórházban...

Bp. Szent Margit kórházban melyik szülész-nőgyógyászt ajánlod?

Figyelt kérdés

Esetleg tarifát is tudnál írni?

Első terhesség, első vizsgálat előtt állok, orvos kerestetik!

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2014. márc. 12. 08:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Összességében, szerintem minden orvos ott van orvosilag. Bár mindenkinek más doki jött be, és így a sajátját fogja javasolni, szóval szerintem nézz körbe a kórházban és úgy válassz.

Nekem Magyar A. volt a dokim (már a terhességem előtt is), maximálisan meg voltam vele elégedve, mindig rendesen megvizsgált, bármi kérdésem volt elmagyarázta, bármikor hívhattam. Szülés után minden nap jött, szóval nekem bevált, de valakinek meg nem jött be.

Magánrendelésre jártam (2013) 8000 volt a terhesgondozás (havonta mentem), vége felé a kórházba. Szülésre nem mondott fix összeget, annyit adtunk, amennyit gondoltunk.

2014. márc. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!