Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A nőgyógyászom azt mondta,...

A nőgyógyászom azt mondta, veszélyeztetett terhes vagyok csak azért, mert ez az első terhességem. Így van?

Figyelt kérdés

Rögtön berakott a veszélyeztetett terhes kategóriába, ami nem tudom mit jelent (elmondanátok? )

De egyáltalán kell-e, ha minden rendben van, csak azért, mert most vagyok először terhes?

24N, 11h kismama


2017. márc. 7. 14:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromsag, csak ugy nem tesznek senkit veszelyeztetett statuszba. Marmint az orvostol baromsag. Vagy van oka vagy felreeretettel valamit.
2017. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy ez az első terhességed biztosan nem vagy veszélyeztetett.
2017. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Pedig száz százalék ezt mondta. Elég öreg fazon, most voltam itt először, mert akit én akartam volna, az nem vállalt, és ő a körzetes. Sok plusz vizsgálattal jár ez? Elég ha legközelebb megpróbálok beszélni vele róla? Három hét múlva van megint időpontom. Tényleg, mivel jár, hogy veszélyeztetett vagyok?
2017. márc. 7. 14:32
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
pff ez hülyeség, akkor az összes első terhes kismama veszélyeztetett lenne, pedig nem az.
2017. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolnám. Már most bőven elegem van a rendszerből, pedig épp csak az elején vagyok. Szóval valaki tud tanácsot adni, hogy most mihez kezdjek?
2017. márc. 7. 14:50
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

én keresnék magán dokit, az tuti

a körzetesek olyanok is

2017. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Vagy túl kövér vagy, vagy túl fiatal vagy túl idős.
2017. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

korával biztos nincs gond

ahhoz meg jó nagy túlsúly kéne

2017. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
168 cm, 65 kg, de egyiket se kérdezte, tényleg ezt mondta, hogy neki minden első terhességre veszélyeztetettet kell írnia, aztán már küldött is ki, nekem meg csak akkor esett le, hogy ez legalábbis furcsa.
2017. márc. 7. 15:02
 10/19 A kérdező kommentje:
Volt magán dokim, de nem vállalta a terhesgondozást, mert hosszabb betegszabadságra megy. Nem is ajánlott mást. Meg azért szeretném normál áron megúszni a dolgot, esetleg tudtok valakit a nyolcadik kerületben?
2017. márc. 7. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!