Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magánklinikán szeretnék...

Magánklinikán szeretnék szülni, de már van fogadott orvosom aki nem ott dolgozik és nem is szeretnék váltani. Magánklinikán csak az ott dolgozó orvosokat kehet megfogadni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 7. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A Maternityben, én is így szültem, oda viheted a saját, fogadott orvosodat, nyugodtan.

Így 480e volt csak a szülés. Van egy külön ilyen csomag amit kérni lehet.

2017. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, a Maternitybe mehet a fogadott orvosod is! Más klinikákon nem tudom hogy megy.
2017. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Róbert Károlyba is lehet külsős orvost vinni.
2017. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kockazatos ez olyan ertelemben, hogy a sajat dokid lehet nem tud menni? Marmint ha pl a sajat korhazaban o az ugyeletes amikor neked megindul a szules, nem hagyhatja ott a munkahelyet... vagy ha masik kismamanak is megindul aki viszont a sajat kirhazaban fekszik.

Amikor en szultem, pont o volt ugyeletben aki a fogadott dokim volt es rajtam kivul masik 2 kismama is szult. Sokat foglalkozott velem, de ide-oda rohangalt a 3 szuloszoba kozott. En inkabb a dokihoz ragaszkodnek mint a magankorhazhoz..

2017. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolóval egyetértek. Az orvos fontosabb.
2017. márc. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben általában beprogramozzák a szülést, hogy az orvos tuti ráérjen. Máshogy nehezen megoldható.
2017. márc. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!