Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van valaki, aki NEM volt...

Van valaki, aki NEM volt megelégedve a fogadott orvosával a terhesgondozás, vagy akár szülés alatt?

Figyelt kérdés
Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy más is járt-e így, vagy csak épp én jártam szerencsétlenül.
2017. febr. 26. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a fogadott szülésznőmmel nem voltam megelégedve. Terhesség alatt sosem csinált cgt, sem semmi mást, ez még oké, de szülés alatt azt éreztem végig, hogy siettet, (este ügyeletes volt, onnan jött hozzám) és voltak elég furcsa beszólásai, ami nekem abban a kiszolgáltatott helyzetben nagyon rosszul esett.

A második gyermekemnél nem is fogadtam szülésznőt, kicsit megijedtem, amikor bementünk szülni és láttam, hogy pont ő az ügyelestes. :D szerencsére másik szülésznőt kaptam, aki viszont nagyon kedves volt, sokkal elégedettem voltam vele, mint a fogadottal.

2017. febr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Saját tapasztalat nincs, ez rokoné.

Szülés előtt kifizette az orvost, amiből ő elment nyaralni, és maradt az ügyeletes.

2017. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem kérdeztem semmit nem mondott semmit, csak hogy milyen vizsgatra kell legközelebb menni. Szüléskor sem mondott semmit hogy mit csinál éppen, a legvégén meg volt 2 bónusz megleletése (így mondta) miután összevarrt, na azok rohadtul fájtak!!

Ha mégegyszer szülnék tuti nem nála teszem majd, pedig alapból normális lenne...

2017. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!