Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ki mikor mit ír be a terhesgon...

Ki mikor mit ír be a terhesgondozási kiskönyvbe?

Figyelt kérdés

Megkaptam a kiskönyvemet, írt is bele kétszer védőnő, egyszer a nőgyógyász, háziorvos, fogorvos.

A nőgyógyász minden alkalommal kell, hogy írjon, még akkor is, ha csak konzultáció volt? Az ultrahang adatokat az UH asszisztens tölti ki?

Ha pajzsmirigy problémával el kell mennem endokrinlógushoz, akkor ő is ír bele?

4 pecsétnek csak a védőnőtől kell meglennie, vagy összesen?


2017. márc. 8. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő írt bele, meg a terhesgondozó. A fogorvos, meg a belgyógyász csak azért, mert a kezükbe nyomtam. :)


Sem a magán nőgyógyász, sem a női klinika (genetikai UH-k) nem írt bele egy pöttyöt sem, mindenhol ambuláns lapot adtak, azokat gyűjtöttem. Nálunk a terhesgondozó adott ki az utolsó alkalommal egy lapon igazolást, hogy megjelentem minimum négy alkalommal, jogosult vagyok az anyaságira. Konkrétan senki nem számolgatott pecséteket.

2017. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, ahogy az első írta, nekem is.

Csak a védőnő (havonta 1x), és a terhesgondozóm (egyben a fogadott orvosom is).

Viszont a nőgyógyászom egyszer sem.


Az ultrahangokon szintén ambulánslapokat kaptam, ugynúgy a vérvételeken, és a terhességi cukorterheléseknél. Egy külön mappába gyűjtöttem őket.

2017. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nekem a fogadott orvosom a nőgyógyászom és terhesgondozóm is egyben.

Ambuláns lapokat mindig kapok, akkor gyűjtöm továbbra is azokat! Köszönöm!

2017. márc. 8. 10:39
 4/5 anonim ***** válasza:
A kapott leletek (UH, labor) eredményeit mindig a védőnő írta be a kiskönyvbe. A háziorvos és a fogorvos a saját "rovatát" töltötte ki. Azon kívül minden alkalommal írt és pecsételt bele a védőnő és a nődoki (akkor is ha SZTK-ban, akkor is ha magánban voltam nála éppen).
2017. márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fogadott orvos pecsételt bele és a méhszáj értéket írta bele. Kb. 4-5 hetente jártam hozzá.

Az összes többi adatot a leleteimről a védőnő másolta át.

A háziorvos és a fogorvos csak a saját kis részüket töltötték ki.

2017. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!