Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesgondozási kiskönyvbe...

A terhesgondozási kiskönyvbe a nőgyógyász nem pecsétel?

Figyelt kérdés
Én voltam nődokinál és nem pecsételt semmit, sőt bele sem nézett. Csak a védőnőtől van benne két pecsét. Az is elég?(Tudom, hogy min. 4 pecsét kell. )
2007. nov. 8. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj vissza és pecsételtess visszamenőleg,nekem is igy volt.Nehogy a hiányzó pecséteken múljon hogy kapsz e anysági támogatást!
2007. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia!Én már 2x voltam tanácsadáson,de nekem sem az orvos sem a védőnő nem pecsételt még bele,csak aláírta,viszont az első terhességem alatt 11 pecsét van a kiskönyvemben!Ilyenkor mi van???
2007. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia ezt is mint sok mást dokija válogatja. Amúgy meg nekem a harmadik gyereknél nem is a kiskönyvemet kérte el a tb ügyintéző hanem a szüléskor adtak egy papírt amelyben le volt írva, hogy XY terhesgondozáson x szer megjelent és egy orvos aláírta lepecsételte.

Ez Székesfehérváron volt. Ott így működik, de gondolom máshol is mert, az I. es női klinikán sem nagyon sürün pecsételgettek, max az ambuláns jelentkezési lapba.

Szerintem a négy pecsét kifejezés csak megmaradt, mert régen így volt, és 4 vizsgálat kell, de ezt már sokféle képpen lehet igazolni, hiszen külön nyomtatott leletet is kapunk minden egyes vizsgálat után...

2007. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én nőgyógyászom sem írt bele (még a 12. hetes vizsgálaton sem).

Kaptam egy nyomtatott papírt-annyit mondott tegyem be a kiskönyvbe.

2007. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A szülés után fognak adni egy papírt amit be kell mutatnod majd. Azon rajta lesz hogy megjelentél minden kötelező vizsgálaton, rajta lesz az orvos pecsétje, és az aláírása. Úgy tudom ezt minden kórházban kötelező kiadni szülés után. A barátnőm szülésznő, ő mondta.
2007. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem meg sem nézte senki a szülés után a kiskönyvemet. Szüléskor is csak a vizsgálati eredményeket nézték meg. Az anyasági támogatáshoz nem is kellett a terhes kiskönyvem.

2007. nov. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!