Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szerintetek meg kell ezt...

Szerintetek meg kell ezt beszélni külön a dokival? Vagy elég, ha nem kérem fel külön a szülésre?

Figyelt kérdés

Magánba járok terhesgondozásra.

Szülésre nem szeretném felkérni, csak gondozásra terveztem odajárni.

Szerintetek ezt külön be kell jelenteni neki? Vagy elég, ha nem kérem fel külön a szülésre?



2017. ápr. 24. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem azért szólj neki, hogy te az ügyeletesnél szeretnél szülni. Mert pl én ahogy elkezdtem a dokimhoz jàrni, kiszámolta a szülés idejét és már írta is a naptârjába. Következő alkalommal mondtam neki hogy én nála szeretnék szülni, lehet e ( vagy nyaralni fog éppen) egyből mondta hogy a multkor már beírta. Szóval szerintem a tiéd is úgy készül hkgy nála fogsz, ha nem szólsz neki.
2017. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Maganba jartam, nem kertem fel....ott durrogott a műtőajtoba hogy neki moert nem szolt senki?


Mondjuk tolem mindig megkerdezte h mikorra varjuk....meg hogy mit dolgozok...meg egyszer le is Kittizett....nem Kitti vagyok....


Tehát egy farok XD



Beszeld le vele, nehogy balhé legyen belole.

Ezek utan teljes mertekben le voltam sz*rva a reszerol...pedig a 8 perces vizitert 12 ezret pengetni 9 honapig....na mindegy.

2017. ápr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Lehet, hogy inkább felkérem, ha lehet.

Beszéltem a szülésznővel akit felakartam kérni. Ő kérdezte, hogy ki az orvosom ill. ki lesz. Mondtam h magánba járok xy-hoz, de szülni az ügyeletesnél terveztem. Erre azt kérdezte, hogy "ezt ő is tudja?" (mármint akihez magánba járok).


Csak amiatt nem akartam amúgy felkérni, mert problémamentes terhesség, elégnek gondoltam a szülésznőt megfogadni a szülésre.

2017. ápr. 24. 10:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

sajnos a problémamentes terhesség semmit sem jelent :(

lehet a kórházban orvos nélkül, csak szülésznőt fogadni? Hallottam már olyan kórházat, ahol nem lehet, azért kérdezem.

2017. ápr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, itt lehet.
2017. ápr. 24. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! És hol lehet csak szülésznővel szülni? Mert pl a Szt Imrében sajnos már nem. Mikor 7 éve szültem a fiamat, így szültem, de sajna már azóta ezt nem lehet megjátszani, nekem semmi szükségem nem is volt az orvosra, az ügyeletest nem is láttam, csak a szülésznőt, mert mire odaért az ügyeletes, már ott pihegett rajtam a bébim!
2017. ápr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pécs
2017. ápr. 25. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!