Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Védőnő váltás, költözés?

Védőnő váltás, költözés?

Figyelt kérdés
Ha terhesség elején vagyok és költözés előtt, van értelme elmenni a régi lakcímhez tartozó védőnőhöz? Mikor "kell" már mindenképp megjelenni a védőnőnél első alkalommal? Mert ha lehet, kikerülném, hogy két helyre menjek....
2017. máj. 7. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Az első alkalmazt 12 hetes terhessêgi kor előtt kellene megejteni,mert ô adja a kiskönyvet,és ha jól tudom,most mára kiskönyv szükséges a kötelező vérvételekhez,plusz a nőgyógyász is abab írj az eredményeket a 12. heti vizsgálatkor.
2017. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval akkor kb 6-7. hét körül elmegyek a nőgyógyászhoz, aztán valamikor a 12. hét előtt felkeresem a védőnőt. Ok, addigra már biztosan elköltözünk.
2017. máj. 7. 11:52
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Én átjelentkeztem az új címemre, oedig gyakorlatilag még nem laktunk ott, mert ment a felújítás. Egyből az új cím szerinti illetékes védőnőhöz jelentkeztem be, és megbeszéltük, hogy látogatni csak akkor jön majd, ha beköltöztünk. Nem akartam elkezdeni valakihez járni, hogy szülés előtt váltsak. Nem volt ebből probléma.
2017. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!