Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 20 hetes vagyok.3hét mulva...

OláhBara kérdése:

20 hetes vagyok.3hét mulva vissza jell menjek mert a köldökzsinor:1a,1v Várandossági transabdominalus Uh vizsgálat. Mir jelent? Nagyon félek

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az erek számát jelzi a köldökzsinórban 1a-1 artéria,1v-1 véna. Normálisan 3 ér: 2 artéria és egy véna van a köldökzsinórban,ha kevesebb van az rendellenességre utalhat. De próbálj megnyugodni,ez nem törvényszerű...
2017. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha két ér van a köldökben, az sem jelent feltétlen rosszat. Ismerős babának is kettő van, sőt, nem is olyan ritka ez, és neki pl semmi baja nincs. De azért kérdezz majd rá, ha aggaszt.
2017. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Ha baj van, mindenképpen menj el a Szent Imrében dr. Bálint Sándorhoz, ő nagyon jó. Több barátnőmmel is volt olyan, hogy a sima orvosa azt mondta, beteg a baba, nem lehet megmenteni, aztán elmentek Bálint doktorhoz, ő pedig egészséges babákat segített világra.
2017. máj. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csináltattam meg egyik gyereknél sem. Teljesen felesleges. Volt egy barátnőm és megcsináltatta, azt mondták neki, hogy a babának Down-szindrómája lesz és teljesen egészségesen megszületett.
2017. máj. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!