Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Cukorterhelésre kell mennem...

Cukorterhelésre kell mennem akkor 16. héten?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, a papaíromon az van, hogy 30 év fölött és terhelő előzmény esetén. Még egy sima nőgyógyászati vizsgálat is fel van tüntetve, az utolsó leletemen viszont az van, 18. héten kell visszamenni. Akkor is terveztem, de valaki szerint a cukorterhelés mindenkinek kötzelező, menni kell rá. Baj lehet, ha nem megyek el, mert így értelmezem a papírokat?

2017. ápr. 19. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

16. héten nem kell menned, csak a 24. héten.

A terhelő előzmény valamilyen cukorral összefüggő probléma. Ha nincs ilyened, tárgytalan.

Én egyébként bőven 30 fölött vagyok, és nem kellett a 16. héten menni. (Ha el is mennél, meg kellene ismételni a 24. héten, és hidd el nekem, egyszer is elég az a lötty.)

Ja, és persze beutaló kell rá, ha nem kaptál, akkor szintén tárgytalan.

2017. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!