Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mennyi együttérzést kaptatok...

Mennyi együttérzést kaptatok baj esetén?

Figyelt kérdés

Már írtam a dologról egy kérdést, aminek a fejleményei nagyon bántanak. Terhesen tüdőszűrésre mentem, nem tudtam, hogy ez kizáró ok, és nem mondtam, nem is kérdezték, és ma aki felvett a nőgyógyászaton a listára pultos nő, irtó bunkó volt, kijelentette, hogy ez csak az én hibám (mintha nem lenne elég bűntudatom most is), és szerinte fölöslegesen jöttünk, mert már úgyis mindegy. Nem értette, miért vagyunk ott egyáltalán, pedig tudta, hogy talán nem is él a baba. És röhögött is. Röhögött! És ezt fújta, hogy már mindegy, kár vizsgálgatni.

Ez egy egészségügyi dolgozó, és egy nő, akik elvileg empatikusak és kedvesek, pláne a kétgyerekes anyák, mint ez a nő. Nem is értem, miért épp ő tartott előadást, és kért számon, mikor egyik orvos se szólt egy rossz szót se, és a nőgyógyász szerint semmi baj nincs.

Tudom ,hogy hibáztam, de ezt így kell az orrom alá dörgölni? Más is találkozott már terhesség és probléma alatt ilyennel, akik semmire nincsenek tekintettel? 16 hkm



2017. ápr. 21. 21:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%

Mennyi idős terhes vagy? (És melyik volt az előző kérdésed?)

Egyébként az a nő megérdemelné, hogy panaszt tegyél ellene. Csak sajnos neked lenne nagyobb macera.

2017. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 21. 22:11
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem irattak alà velem ilyet utolsó, pedig betegség miatt félévente jàrok kontrollra. Nem a protokoll része. Alapból raktàk ràm az ólomkötőt vagy micsodàt.
2017. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem elsösorban az hibàzott, aki felvett a röntgenre. Neki kellett volna ràkèrdezni,hogy terhessèg fennàll e. Nem hiszem, hogy ezt ne volna kötelezö megkèrdezni. Betegjogi kèpviselōhöz fotdulj, a nôt meg panaszold be. Mekkora szemetlada az ilyen......
2017. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam. Nyugodj meg, a 2. trimeszterben már nagyon kicsi az esélye, hogy valami baja lesz. Az én orvosom azt mondta, hogy ilyenkor már lehet menni, ha szükséges, pedig gyógyszerből semmit nem enged szedni (csak vitamint meg magnéziumot), szóval elég óvatos.


Vannak sajnos ilyen szemét emberek, akiknek akkor van jó napjuk, ha belrúghatnak egy gyengébbe, mert ettől érzik magukat erősnek. Pedig nem is erősek, hanem sokkal inkább szánalmasak szerintem.


Én magánrendelésre járok, ott elég normálisak, de egy ilyen után biztos otthagynám őket. Az állami rendelésen dolgozókat viszont nem választhatja az ember sajnos.

2017. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%

Ez tényleg érdekes, mert mindig megkérdezik, hogy várandós vagy- e?

Persze ha akkor még nem volt tudomásod a terhességről, az más. De tényleg mindig megkérdezik.

2017. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%
Bunko paraszt volt. En bepanaszolnam az biztos. De hogy a fenebe nem tudtad hogy nem szabad terhesen rontgenre menni?? Hany eves vagy?
2017. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
Én se tudom, de ki sincs írva. Két hete voltam tüdőszűrésen - igaz én nem vagyok terhes, de nem is kérdeztek rá semmire, csak beírtak, és 10 perc múlva rakták is rám a cuccot.
2017. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Első tüdőszűrés volt az életemben, mégis honnan tudtam volna? A normális válaszokat köszönöm.

Egyébként mikor az orvos leletosztáskor rákérdezett a terhességre,be is hívott mindenkit, és eléggé kiosztotta őket, hogy minden fiatal lányt meg kellene kérdezni. És azt is mondta, hogy erről külön tábla is van, miért nincs kint a falon. De ahogy írtam, az orvos szerint minden oké, csak ez a pultos nő volt érdekes.

2017. ápr. 21. 23:06
 10/25 A kérdező kommentje:

Még annyit: egyesek szerint az oldalon a nőgyógyász is mindig megkérdi, megtartja-e a nő a babát, vagy nem? Az is kötelező elvileg, mégsem kérdik meg sokan.

Én nem is haragszom, nem gondolták, hogy 22 évesen már babát várok. Másrészt már elég kerek a hasam... de nyilván csak nekem egyértelmű.

2017. ápr. 21. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!