Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A fogadott orvosotok megadta...

A fogadott orvosotok megadta a mobilszámát?

Figyelt kérdés

Ha igen, bármikor hívhattátok, vagy megmondta hogy milyen esetekben, milyen időszakokban hívhatjátok?

Ha hívtátok, nem vette fel, akkor visszahívott?

Épp orvosválasztás előtt állok és ez nekem fontos szempont lenne, de nem tudom mi az elfogadott, gyakori.


2017. máj. 18. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a háziorvosom adta meg a kiszemelt dokim mobil számát.

Bármikor hívhattam volna.

Egyszer kellett csak hívnom, pont páciensel volt. Visszahívott.

2017. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem és egyre inkább nem szokás, ahogy hallom. Főleg az elfoglaltabbaknál. A kórházat hívhattam volna, ők értesítették szüléskor is.
2017. máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Megadta a privát számát, de megkért szépen, hogy az időpont kérésért, nem fontos kérdésekkel az aszisztensét zaklassam a rendelőben lévő telefon. Csak ha fájdalmaim vannak vagy vérzek, vagy nagyon szokatlan történt, esetleg beindult a szülés akkor hívjam. Illetve megkért, hogy ne adjam tovább a számát. Így is tettem, mindig felvette, mert ostobaságokért soha nem hívtam.
2017. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megadta, hívhattam bármikor.
2017. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Még jó, hogy megadta. Ha már fizetek, mint a katonatiszt, el is várom.


Az enyémnek 2 száma volt.

Az egyiken időpontot lehetett kérni, vagy ha valami olyan kérdés volt, ami nem várhat 2 hetet. Általában az asszisztens vette fel, de ha doki épp ott volt, akkor ő.

A másik száma az SOS szám. Ez közvetlen nála csörgött. Megkért, hogy csak akkor hívjuk, ha megindul a szülés, vagy ha nagy baj van (pl. baleset, vérzés stb.) Azt mondta, hogy ezekkel hajnalban is lehet hívni. Hívtam is hajnal 4-kor. :)

2017. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen megadta. Bármikor hívhattam.
2017. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Megadta a mobilszámát, illetve az itthonit is, csak egyszer hívtam fel. Szüléskor aztán a kórház hívta fel.
2017. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megadta a számát, és mondta ha bármi van, hívhatom. Ettől függetlenül éjjel nem biztos, hogy hívnám, max szülés esetén. Ha bármi van addig éjjel, akkor ügyelet, és másnap telefon a dokinak, h mi volt. 18 hkm
2017. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megadta, hivhattam (volna) barmikor. Ketszer "kellett", ebbol egyszer nem vette fel, de azonnal visszahivott, amint tudott.
2017. máj. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Megadta, bármikor hívhattam.

Szólt előre, hogy ha előre tervezett műtéte van, akkor ki van kapcsolva.

Ha nem vette fel, mindig visszahívott.

2017. máj. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!