Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Akinek mindegy a baba neme,...

Akinek mindegy a baba neme, az is nagyon kíváncsi azért? Van akinek terhesség végén derült ki?

Figyelt kérdés

Igazán nem számít, de csalódott vagyok. Több ilyen kérdést is láttam, de nem nagyon láttam alatta, hogy akinek szégyellős babája volt, az mikor tudta meg? 24. héten már az átleg tudja, nem?

És az orvos vajon igyekszik látni, vagy amúgy nem az ő baja-alapon neki mindegy?



2017. máj. 19. 20:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Első babánál mi tudni akartuk, de a 18 hetes uh-n még nem látszott, pedig keresgélte is egy picit. Aztán 23 hetesen voltunk 4d ultrahangon, ott már látták, hogy lány. Utána a 24 hetes kötelezőn is látszódott már.

Most másodszorra nekem tényleg mindegy, hoyg mi, csak egészséges legyen. A 18 hetes uh-n az orvos nem mondta, én meg nem kérdeztem, mert ilyen korán felesleges lett volna tudnom. Mivel még dolgoztam nem is lett volna időm a régi ruhákat átválogatni meg venni újakat ha kell. Meg nagymamám olyan, hogy hiába kérem, hogy ne vegyen semmit, mert telne rá nekünk is ami kell, de ő az utolsó fillérét is ráköltené a babára (meg a nagyobb lányunkra is). Nem akartam, hogy túl korán nekiálljon nyugdíjából költekezni, így inkább nem is kérdeztem meg mi lesz a baba, hogy ne kelljen elmondani. Szóval a 18 hetes uh-n nem derült ki, 24 hetes most meg nincs. (Ezt nem is értem) Legközelebb 28 hetesen lesz állami, bár előtte megint megyünk 4D ultrahangra. Valószínű valamelyiken ki fog derülni, bár az sem lenne nagy baj, ha csak később vagy csak születésekor. Csak tényleg az a nehéz, hogy nem igazán vannak uniszex ruhák. Egy sima egyszerű fehér rugdalózón is van vagy egy rózsaszín fodor vagy egy kék kisautó, tehát nem egyszerű így vásárolni.

2017. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekünk az első trimeszteri szűrésen félúton a 12-13 hét között már 85%-ra mondta a nemét az előszűrést végző szonográfus, meg utána az orvos is. Nekünk is mindegy volt, de azért tudni szerettük volna, mi inkább a tervezős típusok vagyunk, amit lehet tudni, azt nem szeretnénk meglepetésnek.
2017. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!