Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Az anyasági támogatáshoz...

Az anyasági támogatáshoz Szegeden a központi vagy a területi védőnő pecsétje számít? Vagy akár fele-fele arányban is lehet a 4 pecsét?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ad mindig a kp-i-ban a doki és a területi is. Mind számít, nagyon könnyen össze fog jönni, félidős vagyok és hat pecsétem van.

2017. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én űgy tudom hogy amit a vasasban kapsz az számít. Pont négy alkalommal hívnak be oda.
2017. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1# vagyok, komolyan? Jó amúgy nem cink mert én spec elmegyek úgyis annyiszor a vasasba ahányszor akarják, de tényleg azt monda a védőnőm, hogy bár pecsétje nincs pecsétszáma van és azt írkálja nekem szorgalmasan a kiskönyvbe mert minden számít. Még ezt akkor mondta amikor elsőre mentem. Nekem van mondjuk saját dokim is ő is pecsételt már de nekem anno az tök fura volt, h a klinikán a 19. héten a genetikain bele se néztek a kiskönyvembe. Bár lehet azért nem mert van dokim? :D káosz, de nekem tényleg azt mondták, h minden pecsét pecsét, de esküszöm megkérdezem ha következőleg megyek
2017. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a Vasasba kötelező járni?
2017. máj. 23. 06:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen. Gondolom. Ott alairattak velem egy lapot, hogy van saját orvosom de ott adjak ki a beutalokat es amikor ott vagy akkor a doki megnézi a babat is.

Vegulis először bemész a vedonokhoz, onnan a dokihoz es ott adnak egy adag beutalot meg egy következő idopontot.

2017. máj. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy belekotyogok, csak kérdeznék, ha nem baj. Én a 12. heti ultrahang után (fogadott orvos) mentem be, mert mondták, hogy időpontot kell kérnem ott. Nem kaptam semmi beutalót, csak egy időpontot délután háromra június elején, és elvileg a Vasasba kell mennem. Azt meg tudjátok mondani, hogy ez milyen vizsgálat lesz? (16. héten leszek akkor)

Mintha azt mondták volna, hogy vérvétel, de ha az lesz, hogyhogy nem a kismama vérvételen lesz, beutalóval?


Bocsi, ha buta kérdés, de nem volt időm ott kérdezni, és a védőnőmet se zargatnám ezzel.

Köszi előre is! :)

2017. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ott is lesz egy védőnőd, aki a beutalókat adja majd a vérvételre. Meg minden mást is ő intéz akkor.
2017. máj. 25. 21:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Megkerdezik hany kilo vagy. Neznek vérnyomást. Aztán elmondja majd hova kell menned. (vérvételre kell, de másnap vagy harmadnap a kettes kórházba kuldtek el engem) aztan ad egy uj idopontot is kb a 20. het utanra.

aztan még at kell menned majd a beutalokert valamelyik orvosi vizsgaloba mert a védőnő szobájában nem adjak azt neked oda, hanem majd az akkor ügyeletes orvos még hasi ultrahanggal megnézi a baba szivhangjat aláírja a beutalokat amit előzőleg a védőnő adott es ad egy leletet hogy a baba jolvan meg beir (pecsetel) a konyvedbe.

Várni kell. Neha sokat neha nem. Első alkalommal ala kell írnod egy nyilatkozatot is hogy van saját orvosod

Hja meg adnak egy igazolast amit adókedvezményhez állítanak ki. Nem emlékszem hogy azt adtak vagy kertem, de asszem adták.

2017. máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)
2017. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!