Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kötelező az AFP vérvétel?

Kötelező az AFP vérvétel?

Figyelt kérdés
Voltam kombinált teszten. Tegnap látta a dokim az eredményeket,minden rendben. Adott időpontot a 18 hetes uh-ra. Én rákérdeztem kell-e vérvételre mennem,azt mondta csak a 24. héten a cukorterhelésre. Most akkor az AFP nem kötelező? Nem mintha hiányolnám,csak nem akarom,hogy aztán majd problémázzanak rajta...

2016. okt. 21. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem, már évek óta nem csinálják. (Szerencsére...)
2016. okt. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014-ben jött be az új protokoll, azóta nem kötelező.
2016. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,csak tanácstalan voltam mert azt hiszem a kiskönyvben még szerepel ☺
2016. okt. 21. 15:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah,megnéztem nincs benne 😀 Komolyan mondom mióta terhes vagyok nehezen pörögnek a fogaskerekek az agyamban ☺
2016. okt. 21. 15:54
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is furcsa volt hogy már nem kötelező, de mondjuk jobb is. Engem is 2x küldtek fel pestre mert egy fél hajszállal rosszabb volt az eredmény, ott meg csak lestek hogy minek vagyok én ott
2016. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem első baba,úgyhogy nekem ezzel nincs tapasztalatom. Igaz jót még nem hallottam róla..
2016. okt. 21. 17:25
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Nincs olyan, hogy kötelező. Felnőtt ember vagy, eldöntheted mit akarsz és mit nem, első gyerekemnél még benne volt az AJÁNLOTT protokollban, mégse mentem, másodiknál már nem volt benne. Jótanács: szüléskor sem kötelező semmi! Minden beavatkozást visszautasíthatsz, ami nem életmentő.
2016. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!