Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 4D uh nektek milyen volt? Meg...

4D uh nektek milyen volt? Meg tudják mondani a nemét? Érdemes volt elmenni?

Figyelt kérdés
Nagykanizsára fogunk menni. Érdekelne, kinek hogy tetszett, érdemes volt-e elmenni rá? Még nem tudjuk a kicsi nemét, szeretnénk, ha az is kiderülne, van erre esély?

2017. jún. 1. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a kötelező uh-okra mindig 4D-re mentem. Nekem megérte, jó volt látni a babát.

Már az első alkalommal azonnal megtudtuk a nemét.

2017. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
En voltam 13. heten 4D UH-n a Peterfyben. Nekem nagyon jo elmeny volt! A nemuk (ikrek) egyerteluen latszott mar a 13. heten. Egyik kisfiu, masik kislany :)
2017. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
23. héten kaptunk időpontot.
2017. jún. 1. 14:57
 4/8 anonim ***** válasza:
15.héten voltunk,99%ra mondták,hogy kslány és az is lett☺ nehezen vagyok uh-izgató,nem látszott minden olyan szépen mint másnak,de igy is nagy élmény volt☺
2017. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Érdekesnek találom, hogy mindenki milyen korán ment. Én azt olvastam, illetve el is mondták, hogy 24. héttől tartják optimálisnak, bár mi addig nem szerettünk volna várni, gondolom, más sem. Először féltem is, hogy emiatt nem mehetünk, mert korán vagyok. De ezek szerint nem. :)
2017. jún. 1. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi 16hetesen voltunk, gyönyőrűen látszódott mindene :) abszolút megérte, megint megyünk 28hetesen. Már nagyon várjuk.
2017. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
18 hetes 6 naposan mentünk. Szépen mutatta magát, hogy kisfiú :) nekünk jó élmény volt, szerintünk megérte.
2017. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nagykanizsán milyen árban mozog a babamozi?
2018. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!