Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismama vagyok....

Sz.nikol kérdése:

13 hetes kismama vagyok. Valami biztatót tudtok mondani? Mikor nem érdemes megvárni a reggelt és inkább mondjuk ügyeletre menni?

Figyelt kérdés
Tegnap délután vettem észre, hogy a folyásom mintha elszíneződött volna. Sötét sárga, halvány barnás színt láttam a tisztaságin. Ma reggel sokkal barnább lett. Felhívtam a dokim, holnap reggel 8-ra vár. Nagyon félek!!! Nem görcsölök, így bízom benne, hogy nincs nagy baj. Viszont délutánra a mennyisége mintha kicsit megnőtt volna, de a szín változatlan. Nem élénk vörös, csak barna.

2015. okt. 29. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én már tegnap mentem volna...
2015. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én MOST mennék az ügyeletre, ha már az orvosom nem foglalkozik velem.
2015. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb most az ugyelet. A barnás folyás az vérrel keveredett folyás, lehet teljesen ártalmatlan is, hüvelyből jövő de nem jó vele reggelig várni.
2015. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább most menj!


Megvizsgálnak, csinálnak egy ultrahangot. Szerintem inkább menj feleslegesen.

2015. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Most. A vérzés olyan, amivel ügyeletre kell menni. Tudom, hogy nem piros, de ne kockáztass.
2015. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj.
2015. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj azonnal, nálam is ez volt, egy kicsit barnáztam, majd elkezdett véres lenni, persze én rögtön mentem az ügyeletre, kaptam utrogestant napi 3*1-et, és szigorú fekvést, 3 nap után amikor nem múlott, akkor kaptam injekciókat, de sajnos ez az egész egy hétig tartott, utána feladta a picim, elvetéltem... Menj minél előbb és a szigorú fekvést tartsd be... Remélem nálad minden rendben lesz.
2015. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, remélem azóta voltál az ügyeleten, és minden rendben, meg tudtál nyugodni. Majd ird meg mi volt.

Szoritok! :)

2015. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszolók! Először is köszönöm, hogy válaszoltatok. Már meg vagyok nyugodva. A dokim, aznap azért nem tudott fogadni, mert 200 km-re voltam tőle. Este még visszahívtam, azt mondta, hogy akkor menjek ügyeletre, ha valami tünet társul a jelenlegihez, pl elkezdek görcsölni, vagy elkezd pirosodni a váladék. Addig a legfontosabb, hogy pihenjek, feküdjek szigorúan. Másnap találkoztunk, kézzel megvizsgálva nem talált problémát, ultrahangon se látszott bevérzés. Biztonság kedvéért beakart fektetni megfigyelésre 3-4 napra. Viszont úgy elengedett, hogy anyukámnál leszünk és szigorúan fekvés, csak pisilni meg zuhanyozni állok fel. ( van egy 15 hónapos kisfiam, még nem voltam tőle távol napokra) Anyukám szerencsére teljesen eltudja látni a kisfiam. Már elmúlt a barnázás, de még fekszek. Kedden kell kontrollra mennem.
2015. nov. 1. 09:10
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, most már minden rendben lesz.
2015. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!