Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A heten derult ki h. Kb.3-4...

A heten derult ki h. Kb.3-4 hetes terhes lehetek. Mikor kell felkeresnem a nodokit? Eddig a femibion 0 at szedtem. Meddig kell szednem meg? Kb. Van egy heti adag vissza. Vagy kezdjem el szedni a femibion 1-et?

Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Szedd végig nyugodtan ezt a doboz vitamint, aztán kezdheted az 1-est.


3-4 hetes terhes vagy? Ilyet nem nagyon szoktunk mondani, hogy 3 hetes. Amikor eljön a nemvárt mensi napja és pozitív a teszt akkor vagy 4 hetes.

6-7. hét környékén érdemes orvoshoz menni.

2017. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen. Penteken csinaltam tesztet amin ez volt; 2-3. A tajekoztaton az volt, hogy ez kb. 4 het. Igen azert mertem csak ezt irni. De akkor ezek szerint tuti meg vagyok 4 het 🙂 Azert gondoltam h. Kedden felkeresem a nogyogyaszt mert meg vagyok kicsit fazva. Szerinted rossz otlet? El fog hajtani a doki?
2017. szept. 23. 18:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Mikor kimarad a menstruáció kb akkor vagy 4 hetes, az orvos nem fog elhajtani (ha normális) de valószínűleg még semmit nem fog várni. nyugodtan várd meg a 6ik hetet.
2017. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

7-8 hetesen boven eleg.

Szedd a terhesvitamint.

Ha verzest tapasztalsz akkor azonnal ugyelet ( nem dokit hivogatni masnap meg hasonlok ).

2017. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Elozo vagyok, teljesen felesleges 4 hetesen orvoshoz rohangalni, mert semmi nem latszodik meg, aztan csakidegeskedsz - ami viszont art a magzatnak vetelest is okozhat, teljesen ertelmetlen.


A megfazasra tea, citrom, mez, fokhagyma. Es ha lazad lenne, paracetamol.

2017. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Okes. Koszonom szepen 🙂! Mezes citromos teat iszom meg negrot szopogatok
2017. szept. 23. 19:35
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Én 3,4 hetes voltam mikor pozitív lett a teszt. Szedd végig aztán válthatsz.
2017. szept. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nalam is kb. Ugyan ez lehet 🤗
2017. szept. 24. 09:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Vehetsz ám be gyógyszert is a megfázásra, süket duma, hogy nem lehet. 4 hetesen még nincs köldökzsinór, nem áll közvetlen összeköttetésben az anyával az embrió. Én megkérdezném az orvost vagy a gyógyszerészt, hogy melyiket vegyem meg, mert később egy szövődmény rosszabb hatással lenne a gyerekre, mint egy kis gyógyszer most. A femibion 0-át szedd be, utána kezd el az 1-et. Kb 2-3 hét és kiderül, hogy bírod -e, mikor elindulnak a rosszullétek, kb ekkor érdemes felkeresni az orvost is, mert már lesz szívhang.
2017. szept. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5 hetesen voltam (vérzés miatt) 8mm petezsák, Rá 6 napra vérzés miatt 6hetesen már 16mm petezsák és szikhólyag ill szívműködés sejthető. CSütörtökön megyek megint kontrollra. Az előző babánál 7hetesen voltam akkor már látszott a baba és a szívműködés is. Kicsit jó érzés tudni, hogy nő és fejlődik de nem mentem volna ilyen korán
2017. okt. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!