Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Aki használta az...

Kismamák! Aki használta az Utrogestan hüvely kapszulát volt fehér folyása tőle? Mennyi idő után lett csökkentve az adag? Én most 3x2 kell használnom. Kb6hetes terhes.

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A fehér folyás teljesen normális jelenség az Utrogestan használatakor. Nekem is volt, az orvos előre jelezte, hogy lesz is, és ne ijedjek meg tőle. Nekem egy vékony bevérzést talált a 7 hetes ultrahangon, emiatt kellett használnom napi 2*2-t, de csak a 12. hétig. Addigra a bevérzés fel is szívódott és nyom nélkül elmúlt.


18hkm

2012. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én vérzéssel kerültem kórházba 5 hetesen és azért kaptam hogy segítse a megtapadást,úgy mondta nekem is hogy 12.hétig kell használnom.a vérzés megszűnt és semmilyen panasz nincs azóta csak ez a fehér folyás van hogy félóránként kell tisztaságit cserélnem.köszi a választ :)
2012. dec. 9. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is a 12. hétig kellett használni 3×2 , erős folyásom volt, de nekem is mondta az orvosom, hogy ez természetes. Az utolsó 3 nap fokozatosan csökkentettem az adagot, 3×1 majd 2×1 még 1-2 napot rá is húztam, féltem a vetéléstől, de nem lett baj, azóta megszületett a kislányom.

Kívánok neked is minden jót!

2012. dec. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat,majd csak jan.03 megyek terhes gondozásra így legalább nem kell izgulnom hogy minden rendben e.
2012. dec. 10. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!