Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Németh Anna, nőgyógyászról...

Dr. Németh Anna, nőgyógyászról vélemények, esetleg, hogy mennyiért dolgozik?

Figyelt kérdés
2017. okt. 10. 10:46
 1/2 anonim válasza:

Régebbi a kérdés, de azért válaszolok.

Bunkó és sértegető stílusa van ismeretlenül is. Nem ért szerintem a szakmájához, a rákszűrést meg tudja csinálni (azt is fájdalmasan), de mást nem. Ránézésre közölte hogy fertőzésem van és előzetes megbeszélés után ezzel az indokkal nem rakta fel nekem a spirált.

Másnap egy másik orvoshoz elmentem ugyanúgy a Medical Centerbe, aki azt mondta hogy semmi akadályát nem látja a felhelyezésnek, fel is rakta azóta minden rendben. Ezek szerint feleslegesen fizettem ki nála a vizsgálati díjat és cserébe félrediagnosztizált, a spirált sem rakta fel és még sértegetett is.

12 ezer ft körül van egy vizsgálat, szerintem ez átlagos.

2020. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg régi kérdés, de én is ideírom az én tapasztalotam a doktornővel, ami pozitív. Hozzájártam pár évig szűrésre, nekem nem volt fájdalmas a rákszűrés nála, és ha bármi problémám volt, megértő volt és segítőkész. Hozzávittem a tinédzser lányomat is, és vele is nagyon kedves volt és türelmes. Most is hozzámennék, de a mi rendelőnkben már nem rendel.
márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!