Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terhesgondozás során milyen...

Terhesgondozás során milyen esetekben végeznek hüvelyi ultrahangot hasi helyett a 2. trimeszertől kezdve?

Figyelt kérdés
16.hétben járok és meglepődtem, hogy az orvos hüvelyi ultrahangot és nem hasit csinált, mert azt hallottam másoktól,hogy ilyenkor már nem csinálnak, csak hasit.

2017. okt. 15. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hasim volt. Szerintem orvos fuggo, hogy ki melyiket reszesiti elonyben.
2017. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pl. ha túl nagy a hasi zsír.
2017. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy kismama kérdésénél olvastam, hogy neki hüvelyi UH-gal mérte le a méhszáj hosszát.
2017. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ügyeletes orvos a barnázás okát keresve nagyon óvatosan hüvelyi uh-val nézte meg a méhszájat. 17 hetes terhes voltam.
2017. okt. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is a méhszáj hosszát mérték hüvelyi ultrahanggal, mert jeleztem hogy a sok magnézium ellenére is sokat keményedik a hasam. 29+4 hetes terhes voltam a vizsgálatkor.

34+1 hkm a

2017. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 20. heti genetikai UH-n megnézte a doki a méhszájat hüvelyivel, de magát a méricskélést már hasival csinálta. Ha magát a baba vizsgálatát is hüvelyivel csinálják, annak az lehet az oka, hogy a hasi fej vmi miatt nem ad jó képet.
2017. okt. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem is próbálta hasival. Túlsúlyom nincs, 165cm magas vagyok és 52kg.. Semmilyen panaszom nem volt eddig (kivéve a fáradtság, korai szakaszban néha émelygés)

Köszönöm a válaszokat.

2017. okt. 15. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!