Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Volt olyan, hogy kifejezetten...

Volt olyan, hogy kifejezetten bunkó vagy nyers volt veletek az orvos vagy a védőnő a terhesgondozás során? Leírnátok a történetet?

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Volt. Számomra ismeretlen, tanonc fiatal srác volt az "orvos" . Megvizsgált. Bő folyásom volt. Erre belémnyúl, majd amikor húzza ki az ujjait, látszott rajt hogy majdnem elrókázza magát. Gúnyos hangon megkérdezte, hogy ennyi folyásom van? Mondtam hogy igen. Erre ő még gúnyosabban: azt látom. Nagyon szégyelltem magam. Azóta messziről elkerülöm!
2015. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Én a védőnőmmel nem jövök ki túl jól. Nagyon tiszteletlenül beszél. Pici gyerekek között dolgozik napi szinten, de soha egy cseppet sem mosolyog. Lépten-nyomon kritizál mindent és mindenkit, és akin csak néhány kiló plusz is van, válogatott jelzőkkel kövérezi le, legyen az kismama vagy kisgyerek! Nagyon illetlennek, oda nem valónak érzem a viselkedését, pedig nem mai frissen diplomázott, elvileg nagy tapasztalata van. Háát... szerintem szimplán csak belekeseredett már.
2015. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Igen, amikor orvost választottam volna, de finoman közölte, hogy addig nem vállal, amíg ki nem derül a babámról hogy nem down-os. Azóta persze megszületett, semmi baja csak egy érték nem tetszett neki. Ha nem választottam volna orvost akkor pont nála szültem volna ügyeletesként.
2015. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
A nőgyógyász asszisztense. 49 kg-san lettem terhes és megjegyezte, hogy hogy lehetek ilyen súllyal terhes, az ő 12 éves lánya 56 kg. Ez nagyon szarul esett, mert nem azért vagyok vékony, mert Ennyire az akarok lenni, hanem mert ilyen alkatú vagyok 😩. Ezek után mindig reménykedtem, hogy hízok és nem tesz több megjegyzést.
2015. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%

Érdekes dolog ez. Még egy olyan ember is lehet veled bunkó aki olyan munkát végez ahol nagyon nem kéne.

Az ember azt látja másban amit magában, szóval ha veled bunkó valaki az azért van mert te is bunkónak gondolod magad (még ha nem is vagy az).


Legyél jó, legyenek pozitív gondolataid, és legyél kimeneteltől független, és soha semmi baj nem fog veled történni.

2015. aug. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Igen. 6 hetesen elkezdtem erősen barnázni, ezért bementem a helyi kórház ügyeletére. Ott a doktornő, aki az ultrahangot csinálta, közölte, hogy hülye vagyok, nem lát semmit és biztos csak beképzeltem a vérzést. Megmutattam erre neki az összemaszatolt bugyimat, majd azt mondta, hogy "nah jó, de ez biztos nem a méhéből jött és amúgy is, miért nem az SZTK-ba mentem? Nem ide kellett volna jönnöm ilyen semmiség miatt". Ekkor a férjemmel nem hagytam annyiban a dolgot. Kerestem magánorvost, aki másnap már fogadott is. Közben hol erősebben, hol gyengébben, de még jött belőlem a barnás vér. Másnap a doki azonnal látta már ultrahangon, hogy egy szép nagy területen levált a nyálkahártya a petezsák mellett, tehát haematomám lett. Rögtön ágynyugalmat javasolt és utrogestant adott. 30 hét múlva gyönyörű fiút szültem.
2015. aug. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Velem is a nodoki asszisztense volt bunko!

Siman lekoverezett, es azt mondta, tuti gond lesz a cukorterheleses vizsgalatnal, mert kover vagyok. Se a vedono se az orvos nem latott kivetnivalot a terhesseg alatt a sulyommal.

Nagyon rosszul esett es hirtelen kopni-nyelni nem tudtam ettol a megjegyzestol.

Persze semmi bajom nem lett a cukrommal.

2015. aug. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
57 kg voltam a 36. heti UH-on. Az orvos közölte, hogy magamra már híztam eleget, ellenben a gyerek még 2000 gramm sincs. 2 hét múlva megszületett 2800 grammal.
2015. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem velem történt, hanem a nővéremmel:

23. hétre megindult a szülés, sajnos mindkét baba meghalt. Még megfigyelésen volt, mikor besétált hozzá egy orvos, aki megkérdezte tőle, hogy tudja-e, hogy az ilyen helyzetek ellen hogy lehet védekezni.

Persze ő azt hitte, hogy valami okos tanácsot ad.. Helyette jött az intelligens doktorúr válasza a gyászoló, összetört kismamának:

"Úgy, hogy csak egyet kellene csinálni"

2015. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!