Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Fogaszatra elmenni kotelezo?

Fogaszatra elmenni kotelezo?

Figyelt kérdés
Szemeszeten voltam, ott nem adtak pecsetet csak papirt h megvizsgaltak. Vedono meg nyaggat vele,hogy intezzem el azt is, viszont az itteni fogorvos eleg oreg mar huzta egy fogam azt bele torte az inyembe ugy hogy ki kellett muteni amikor meg tomte a fogam akkor meg felfurt az inyembe szoval ha nem muszaj inkabb kihagynam a fogorvost.
2017. okt. 15. 16:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
42%

Nyilván én vagyok a bunkó, hogy megjegyzem a valóságot, és ki is kell moderáltatni. Ilyen rossz fogazattal rendelkező lakosság, mint a mienk, kevés van Európában, és tényleg minden héten három ilyen "kötelező a fogászat terhesen?" kérdés van. Végül is a rohadó fog csak koraszülést okozhat, de hát nekünk ilyen problémánk nincs, csak 10%-a érkezik korábban a gyerekeknek...


Komolyan, ha valami istenf.sza után hárommal lévő zsákfaluban él az illető, ahol nincs fogászat 50km-es körzetben, akkor megértem, hogy ez probléma. De tényleg leesik a karikagyűrű az ujjáról a kedves kismamának, ha elbattyog a fogászatra az esztékában, és beül arra a három percre a székbe egy pecsétért?


Tudom, mindenki veszélyeztetett terhes, egész nap feküdni kell, öklendezik, koraszül, és nem tud 9 hónap alatt fogászatra menni, pedig hát tényleg nagyon akar... a kifogás megvan, csak mellé a borzalmas statisztikák, hogy 50 éves korára a magyar lakosság 10 foggal rendelkezik fejenként.

2017. okt. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok a ritka kivétel, szeretek fogorvoshoz járni és járok is rendszeresen. Bár nem ez volt a kérdés, de tényleg nem értem miért félnek az emberek a fogorvostól. Tök jó érzés amikor megdicsér a fogorvos, hogy milyen jó állapotban vannak a fogaim :) Ők sem ehhez vannak szokva:) Az nem megoldás, hogy nem megyünk fogorvoshoz, hisz a szájban a helyzet csak egyre rosszabb lesz. Az nem olyan, mint egy gyomorrontás, hogy pár nap múlva elmúlik...
2017. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!