Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szemeszetre, fogaszatra a...

Szemeszetre, fogaszatra a haziorvos vagy nogyogyasz kene hogy adjon beutalot, vagy ez nem is szukseges?

Figyelt kérdés
Nekem EKGra adott beutalot, vissza is mentem a lelettel, de ujabb beutalot nem kaptam, nem is mondta, hogy kene meg mennem hozza.
2014. jan. 17. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
fogászatra nem kell beutaló, a terheskönyvvel jelenj meg, abba beírja, h ott voltál és ennyi. szemészetre alapesetben nem kell menned csak azért, mert várandós vagy.
2014. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
fogászatra és szemészetre nem kell beutaló, legalább is nálunk nem kell. Fogászaton ügyeletes doki egészen biztosan van, mert pl. mi van azzal akinek nagyon fáj a foga aznap reggel az nem megy beutalóért ha nem egyből megy a fogászatra. Időpontot lehet, hogy kell kérni ha nem akarsz várni ezeken a helyeken vagy van konkrét orvos ahova menni szeretnél, de ha nincs ilyen kívánságod nem kell beutaló egyik helyre sem. (nálunk így van) Ha esetleg kellene beutaló akkor a háziorvos biztosan tud adni mind a két helyre.
2014. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!