Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt mikor kell...

Boglar.kov kérdése:

Terhesseg alatt mikor kell elmenni fogaszatra?

Figyelt kérdés
Van 3db rossz , lukas fogam es szeretnek eelmenni fogorvoshoz.. ez terhesseg alatt ingyen van? Tömes? Huzas? Es kell rolla valamien pappir hogy terhes vagyok?
2017. jan. 5. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
A masodik trimeszterben, mert korabban nem adnak erzestelenitot (legalabbis felelossegteljes orvos nem ad). A kiskonyvet kell vinni, abban van olyan resz, amit a fogorvos tolt ki. Arban nem masabb, mintha nem lennel terhes. Magan fogorvosnal ugyan ugy fizetos minden, korzetinel pedig ami eddig ingyenes volt, ugyan azt kapod most is ingyen, tehat az extrak fizetosek.
2017. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Mínél hamarabb. TB alapon ingyenes a fogmegtartó kezelés terhességtől függetlenül, nem kell papír a terhességről, de a fogorvosnak mindenképpen említsd meg!
2017. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2017. jan. 5. 11:43
 4/6 A kérdező kommentje:
13 hetes vagyok.. varjak meg vele egy kicsit?
2017. jan. 5. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a bizti kedvéért még a jövő hetet várd meg. Tuti, ami tuti, kicsit távolodj el az első trimesztertől. Én 10 hetesen voltam, akkor azt kérte az orvos, hogy majd a 14-15.héten menjek vissza. Nekem egyet kihúz majd, a többi fogam rendben van.
2017. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A kiskönyv az első trimeszterhez írja, de amúgy a másodikban ajánlatos ELLENŐRZÉSRE menni.


Rossz fogakat célszerű lett volna terhesség előtt megcsináltatni amúgy, kisebb macera, nem kell izgulni az érzéstelenítés miatt, meg, hogy megcsinálhatják-e egyáltalán a baba miatt, TB alapon ugyan úgy ingyenes nem terhesen is.


Kiskönyvedet vidd magaddal: [link]

2017. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!