Lehez ebbol gond?

Figyelt kérdés

Jovoheten kedden jon a vedono, viszont a furdoszoba es a haloszoba felujitas miatt nincs a toppon. A babanak van mar ruhaja, agya, babakocsija, vettunk pelenkat,kiskad is meg van. Ruha : body 6db hosszu ujju body 4db. Halozsak, overal, badrag, polo, zokni, kesztyu,sapka, meleg takaro, pelenkazora pelemkazo matrac. Dec vegere vagyok kiirva igy meg 1-2 dolog van amit kell venni. Baba agyba a kokusz matrac is megvan. Ossze szerelve meg nincs. Viz, futtes, aram van. Elheto korulmenyek azert meg vannak.


Mondtam neki, hogy meg folyamatban van a felujitas. Nem szolt ra egy rossz szot sem.

Volt valaki igy? Volt belole gond?

Elore is koszonom!


2017. nov. 2. 12:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Futes* lehet* nadrag* bocsanat telefonrol irok.
2017. nov. 2. 12:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz ebből semmi baj biztos.
2017. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem lesz gond, főleg ha tud a védőnő a felújításról, akkor nem fogja váratlanul érni.

Nem tudom, hogy nálatok milyen a védőnő, de nálunk annyi volt, hogy benézett a babaszobába, mondta, hogy nagyon szép és ennyi. Még beszélgettünk 20-25 percet és el is ment. Szóval nyugi, nem fogja átszámolni, hogy hány body és rugdalózó van. :) A lényeg, hogy legyen (meleg) víz, fűtés és a fontosabb dolgok a babának, de ezek nálatok mind megvannak. A babaszobában is tudtok fürdetni, ha mégse lesz kész a fürdőszoba, a ti hálószobátok pedig a baba szempontjából teljesen lényegtelen szerintem.

2017. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fűtés, víz ( hideg+meleg) , tisztaság ( nem patika, csak ne legyen penészes a fal, koszos a szőnyeg stb.) hely a babának- ennyi az “ alapfelszereles” elméletileg, no meg látja a védőnő, hogy felújításban vagytok éppen.
2017. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Mivan?baba AGY vaaaan??!looooool
2017. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!